Domy gwiazd

Domy gwiazd

W tym zawodzie liczą się kreatywność, wyobraźnia i przede wszystkim umiejętność działania pod presją czasu. Dla projektanta mody, dom staje się nie tylko miejscem odpoczynku, ale i wyczerpującej pracy. Jakie są tego skutki? Czym wyróżnia się dom artysty? Zaczerpnijmy inspiracji z domu Joanny Przetakiewicz!

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Domy gwiazd

Piosenkarze, aktorzy, ludzie sztuki i designu, wszystkich ich łączy jedno – sława i bogactwo. Żyją w biegu, zarabiają miliony dolarów i mieszkają w luksusowych apartamentach. Czy możemy zrobić cokolwiek, by żyć tak jak oni? Sprawdźcie galerie zdjęć i przekonajcie się sami.

Czytaj artykuł 
Domy gwiazd

W mieszkaniu jurora "Top Chef" Macieja Nowaka panuje artystyczna atmosfera! To jego kolorowy azyl, który zalewa tsunami książek i rozmaitych pamiątek, wśród nich imponująca kolekcja pluszaków, a na ścianach wyjątkowe obrazy i głowa jaka.

Czytaj artykuł 
Domy gwiazd

Wojciech Cejrowski w programie „Boso przez świat” pokazał, w jakich warunkach żyją Berberowie, czyli rdzenna ludność północnej Afryki i Sahary. – Pomieszczenia są długie jak piwniczki na naszych wioskach. W living room można usiąść przy stoliku, pogwarzyć ze znajomymi, a jak się zasiedzimy, to można się przespać– zauważył podróżnik.

Czytaj artykuł 
Domy gwiazd

Krytyk kulinarny i restauratorka Agnieszka Kręglicka oprowadziła Katarzynę Olubińską z "Dzień Dobry TVN" po swoim podwarszawskim domu, wybudowanym w stylu nadświdrzańskim, zwanym też świdermajerem. Kręglicka pokazała m.in. oranżerię i kuchnię. Przyznała, że najważniejszym meblem u niej w domu jest stół - miejsce rodzinnych spotkań.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Domy gwiazd

Brytyjska gwiazda Adele po raz pierwszy pokazała posiadłość, w której mieszka. A wszystko to na potrzeby amerykańskiej telewizji.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.