Nowości na rynku

GROHE Sensia Arena – nowy wymiar higieny dostosowanej do indywidualnych potrzeb

Żyjemy w czasach, w których higiena jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Technologie umożliwiające lepsze i bezpieczniejsze dbanie o czystość są dziś na wagę złota. Szukając rozwiązań odpowiednich dla siebie, warto postawić na produkty, które poza podstawowymi zadaniami, oferują funkcje dostosowane do indywidualnych wymagań. Dobrym przykładem jest bez wątpienia toaleta myjąca GROHE Sensia Arena.

REKLAMA

fot. materiał prasowy

Higiena na miarę XXI wieku

Toaleta myjąca GROHE Sensia Arena łączy w sobie wszystkie cechy, które powinna posiadać współczesna toaleta. Funkcjonalność idzie w parze z najnowszą technologią, zapewniającą jeszcze wyższy poziom higieny. Dzięki specjalnemu czujnikowi nie ma potrzeby dotykania deski sedesowej, zaś zastosowanie zestawu do automatycznego spłukiwania, sprawia, że przepływ wody uruchamia się samoistnie po odejściu od toalety. Zmniejsza to ryzyko przenoszenia się zarazków. Z kolei technologia AquaCeramic tworzy na powierzchni ceramiki hydrofilową warstwę, uniemożliwiającą przyleganie nieczystości. Miska WC jest więc czysta już po jednym spłukiwaniu. Natomiast gładka i niezwykle wytrzymała powłoka HyperClean wykorzystuje jony srebra, które skutecznie zapobiegają rozwojowi bakterii.

Czystość tkwi w detalach

Każdy detal toalety myjącej GROHE został zaprojektowany z największą starannością, aby zapewnić maksymalną czystość. Miskę WC wyposażono w trzy wyjścia wody, które tworzą silny wir Triple Vortex, skutecznie oczyszczający każdy jej zakamarek. Dodatkowym atutem jest technologia PlasmaCluster. Uwalniane do wnętrza muszli jony dodatnie i ujemne inaktywują znajdujące się w powietrzu bakterie. Umożliwia to szybkie pozbycie się nieprzyjemnych zapachów. Najważniejszym elementem toalety myjącej GROHE Sensia Arena są dwa ramiona natryskowe, wykonane z antybakteryjnego materiału, które oczyszczają się za każdym razem, przed i po skorzystaniu z toalety. Zawsze ciepła woda oraz różne rodzaje strumieni zapewniają komfort mycia oraz higienę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Dzięki obsłudze za pomocą aplikacji można cieszyć się ulubionymi ustawieniami każdego dnia.

Materiał prasowy

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "GROHE Sensia Arena – nowy wymiar higieny dostosowanej do indywidualnych potrzeb"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.