Nowości na rynku

Kolejna premiera w OknoPlus: Reveal Hide – nowa odsłona ukrytego skrzydła

Powiększa się rodzina Reveal – aluminiowych konstrukcji okiennych, bazujących na nowatorskich profilach Decalu. Tym razem do innowacyjnej, designerskiej i ekologicznej oferty OknoPlus dołącza Reveal Hide – okno z ukrytym skrzydłem.

REKLAMA

To produkt idealnie wpisujący się w nowoczesną estetykę minimalistycznej bryły budynku. Skrzydło okna jest całkowicie ukryte za ościeżnicą, dlatego z zewnątrz – mimo że oczywiście można je normalnie otwierać – wygląda jak stałe szklenie w ramie, co nadaje fasadzie bardziej surowy, minimalistyczny wygląd. Reveal Hide to efekt wyjątkowego zestawienia technologii i designu oraz proekologicznego podejścia do projektowania okien - Jarosław Prywałko, OknoPlus.

Okno, które zaskakuje...

Reveal Hide zaskakuje swoją nowatorską konstrukcją, futurystycznym wyglądem, a także najlepszymi parametrami termoizolacyjnymi. Na tym jednak nie koniec. Klienci są również miło zaskoczeni krótszym czasem oczekiwania na realizację zamówienia i atrakcyjną ceną – podobnie jak w przypadku Reveal czy suwanki Reveal Slide.  To okna zaprojektowane i wykonane w opatentowanej technologii So Easy, dzięki czemu składają się z o połowę mniejszej liczby elementów, niż wszystkie inne. To przyspiesza i upraszcza proces produkcyjny, podnosi poziom funkcjonalności całej konstrukcji, odpowiada za jej elegancki, minimalistyczny design, a także obniża cenę (w porównaniu z innymi aluminiowymi oknami, z którymi Reveal Hide wygrywa również poziomem energooszczędności).

... komfortem użytkowania

Innowacyjna konstrukcja tego produktu znacznie podnosi wygodę jego użytkowania. Reveal Hide jest oknem łatwym w utrzymaniu. Aluminium nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, a zwykłe mycie okna jest maksymalnie uproszczone między innymi ze względu na zintegrowane z profilem uszczelki oraz okucia z ukrytymi zawiasami. W modelu tym wykorzystano ponadto technologię wklejania szyby, co sprawia, że okno jest jeszcze bezpieczniejsze, a jego statyka pozostaje na najwyższym poziomie. Klejony pakiet szklany jest o wiele bardziej odporny (niż standardowy) na naprężenia i potencjalne uszkodzenia mechaniczne.

... niezwyczajnym wyglądem

Reveal Hide jest jedną z najbardziej designerskich propozycji spośród dostępnych obecnie w ofercie okien. Perfekcyjna jakość wykonania idzie tu w parze z urzekającym minimalizmem. Za niesamowity efekt wizualny odpowiadają smukłe profile, niewidoczne zawiasy, schowane odwodnienia i wreszcie także... ukryte skrzydło. Reveal Hide jest odpowiedzią na rosnący w architekturze trend, w którym okna – z jednej strony są coraz nowocześniejsze, wygodniejsze w obsłudze, mają coraz lepsze właściwości termoizolacyjne, z drugiej natomiast – stają się „coraz mniej widoczne”. Minimum profilu, maksimum szkła i zero „wizualnych zakłóceń” w postaci elementów czysto konstrukcyjnych. Doskonały mechanizm działania okien (tutaj okucia Select) jest dobrze „zaszyty w środku” – tak, by nic nie psuło designu.

... najlepszymi parametrami

Jak cała rodzina Reveal, również jej najmłodszy członek chroni środowisko i oszczędza energię. Reveal Hide jest produktem ekologicznym, doskonałym do domów energooszczędnych i pasywnych, świetnie sprawdzającym się nawet w najbardziej wymagających warunkach klimatycznych. Współczynnik przenikania ciepła jest równy w tym przypadku 0,7 W/m2K. Okno ma najwyższą odporność na obciążenie wiatrem (C5), najwyższy stopień wodoszczelności (E2400) i najlepsze parametry przepuszczalności powietrza. Jeśli do tego dodać jeszcze... nieosiągalne dla innych okien doświetlenie wnętrza (Lt = 77%) i maksymalne w tej konfiguracji (szeroki pakiet trzyszybowy 60 mm) wykorzystanie energii słonecznej dzięki szybie Eclaz (g = 60%), mamy produkt na ten moment idealny. Reveal Hide to realne oszczędności w rachunkach za oświetlenie i ogrzewanie domu.

***

Nowy produkt dostępny jest w trwającej obecnie promocji zimowej „Niekończące się korzyści od OknoPlus”, w której rabaty na okna sięgają nawet 47%. Więcej informacji o Reveal Hide i promocji w salonach firmowych i u autoryzowanych partnerów OknoPlus.
materiał prasowy

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Kolejna premiera w OknoPlus: Reveal Hide – nowa odsłona ukrytego skrzydła"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.