Nowości na rynku

Poczuj powiew ciepła w chłodny wieczór!

Nadejście wiosny to doskonała okazja do tego, aby więcej czasu spędzać na zewnątrz – na tarasie lub w ogrodzie. Niestety wiosna, choć ciepła, niesie ze sobą chłodniejsze wieczory, które mogą uniemożliwić cieszenie się świeżym powietrzem do późnych godzin. Można temu jednak zaradzić! Z pomocą przychodzą ogrzewacze ogrodowe!  

materiał partnera
REKLAMA
Ogrzewacze ogrodowe służą do ogrzewania przestrzeni na zewnątrz, co jest zbawienne w chwili, gdy chcemy cieszyć się wiosenną aurą jeszcze dłużej. To właśnie dzięki nim i unoszącej się dookoła fali ciepła nie straszny nam chłód! Urządzenia są praktyczne i funkcjonalne, a ich nowoczesny i estetyczny wygląd stanie się dodatkową ozdobą ogrodu czy tarasu. Ogrzewacze ogrodowe gwarantują, że niska temperatura nie będzie już przeszkodą do błogiego lenistwa na świeżym powietrzu.

Ogrzewacze – Twoje towarzystwo na chłodne wieczory

Na rynku dostępnych jest wiele modeli ogrzewaczy, które można dobrać do własnych potrzeb. Warto zwrócić uwagę na tarasowy ogrzewacz powietrza APH-2070S od marki Activejet. Ogrzewacz oferuje trzystopniową moc ogrzewania, którą – w zależności od potrzeb i warunków – można regulować. Minimalna moc to 900 W, średnia - 1200 W a maksymalna wynosi 2100 W. Warto wspomnieć, że ogrzewacze stojące charakteryzują się wysoką stabilnością i uniwersalnością. Można ich używać praktycznie wszędzie, także na otwartej przestrzeni i przenosić bez problemu z miejsca na miejsce w zależności od potrzeb. Dodatkowo mają także możliwość regulowania czaszy ogrzewacza pod różnymi kątami. Ogrzewacz gwarantuje czyste ciepło – bez kondensatu, bez zapachu i zupełnie bezgłośne! Mało tego – ogrzewacz posiada ochronę przed wodą natryskową i bryzgami wody. Urządzenie nie porusza powietrza i kurzu, dzięki czemu jest przystosowane dla alergików.

Równie ciekawą propozycją jest tarasowy ogrzewacz powietrza APH-2070H od marki Activejet. Cechą charakterystyczną modelu jest możliwość zawieszenia, przez co doskonale sprawdzi się w miejscach zadaszonych. To doskonała alternatywa dla ogrzewacza stojącego, ponieważ można go zawiesić bezpośrednio nad stołem, co daje możliwość cieszenia się ciepłem nawet w chłodny wieczór! Ogrzewacz posiada zdalne sterowanie – w zestawie z urządzeniem sprzedawany jest pilot, który zapewnia intuicyjną i komfortową obsługę ogrzewacza na odległość. W zależności od potrzeb i warunków moc grzewczą urządzenia można regulować. Minimalna moc to 900 W, średnia - 1200 W a maksymalna wynosi 2100 W.

ogród
 
Warto zwrócić także uwagę na serię ogrzewaczy APH-1520 marki Activejet. Ogrzewacze dostępne są zarówno w formie stojącej jak i wiszącej. Dzięki niezwykle prostej technologii, promienniki nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych, są zupełnie bezobsługowe w użytkowaniu i bardzo trwałe – posłużą około 5000 h. Karbonowy element grzewczy ma niemal 100 procentową skuteczność przemiany elektrycznej w ciepło, bez zbędnych strat energii. Ciepło z promienników nie „ucieka” w górę, a ogrzewa jedynie osoby oraz przedmioty, które znajdują się w linii prostej od źródła. Dzięki temu mamy precyzyjną kontrolę nad tym, co ogrzewamy. Ciepło promiennikowe jest bardzo ekologiczne i czyste.

Ogrzewacze są jednymi z nielicznych bezemisyjnych źródeł ciepła. Nie występuje tu emisja CO₂, jakiegokolwiek dymu, pyłu, zapachu czy hałasów. Brak cyrkulacji ogrzanego powietrza oznacza brak efektu wzbijania kurzu, przez co są również przyjazne dla alergików. Ponadto powietrze nie jest przegrzane ani przesuszone, a promieniowanie podczerwone nie zawiera szkodliwego dla skóry promieniowania UV. Promienie podczerwone krótkofalowe są wykorzystywane np. w saunach, dermatologii czy neurologii, ponieważ uznaje się, że mają korzystny wpływ na skórę i organizm ludzki. Wszystko to powoduje, że promienniki są bezpieczne zarówno dla środowiska, jak i dla człowieka.

stolik na tarasie

Musisz je mieć! 


Jeśli chcesz, aby wiosenne chwile na świeżym powietrzu trwały jak najdłużej - postaw na ogrzewacze ogrodowe. Te funkcjonalne i nowoczesne urządzenia z pewnością spiszą się na medal sprawiając, że czas spędzony w ogrodzie, na tarasie czy na balkonie będzie mógł trwać znacznie dłużej!

materiał prasowy

Reklama

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

Wasze komentarze (0)

Brak komentarzy

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do artykułu "Poczuj powiew ciepła w chłodny wieczór!"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.