• Deccoria.pl
  • Filmy
  • Jak skutecznie filtrować wodę do picia? Bateria kuchenna z filtrem do wody Duero Pure | KFA Armatura
Film
Autor: KFA_Armatura Dodano: 2024-02-03, 01:00 Dodano jako: Informacja handlowa

Jak skutecznie filtrować wodę do picia? Bateria kuchenna z filtrem do wody Duero Pure | KFA Armatura

Bateria filtrująca wodę to podstawa każdej komfortowej i ekologicznej kuchni. Tym bardziej, jeśli zależy nam na zdrowej i smacznej wodzie oraz trosce o środowisko. Baterie Duero Pure od KFA Armatura posiadają filtry oczyszczające lub zmiękczające wodę, co pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb użytkowników. Filtrowanie wody w domu z baterią Duero Pure jest proste i wygodne, a smaczna i świeża woda pitna jest na wyciągnięcie ręki.

Baterie zlewozmywakowe z funkcją filtracji wody Duero Pure są ekologiczne, ponieważ pozwalają na zmniejszenie ilości gromadzonego plastiku. Dzięki możliwości spicia wody prosto z kranu, można znacząco zmniejszyć ilość butelek plastikowych PET po wodzie kupowanej w sklepie. Dodatkowo bateria kuchenna z filtrem do wody Duero Pure od KFA Armatura to znacznie większa wygoda na co dzień, ponieważ dzięki niej nie trzeba już dźwigać ciężkich butelek z wodą.

Jak ograniczyć ilość plastiku w kuchni? Decydując się na baterię kuchenną Duero Pure z podłączeniem do filtra wody. Przy założeniu, że powinno się dla dobrego samopoczucia i zdrowia wypijać 1,5 litra wody dziennie, to na miesiąc jest to około 30 butelek plastikowych, które wyrzucane są do śmietnika. To łącznie 1,5 kg plastiku na jedną domownika. Czyli rocznie 4-osobowa rodzina potrafi z samych butelek po wodzie mineralnej wytworzyć około 70 kg plastikowych śmieci. A dzięki komfortowemu rozwiązaniu, jakim jest bateria z podłączeniem do filtra Duero Pure, można pić dobrą i zdrowszą wodę prosto z kranu.

Bateria filtrująca wodę Duero Pure od KFA Armatura to nie tylko świeża woda pitna prosto z kranu, ale także funkcjonalność stosowania, dzięki przełącznikowi natrysku i wyciąganej wylewce w wersji pull-out. Czy warto kupić baterię do zlewu z wyciąganą wylewką i przełącznikiem natrysku? Tak, jeśli zależy nam na komforcie i wygodzie użycia baterii kuchennej, dla łatwego mycia zlewu czy płukania produktów podczas gotowania.
Duero Pure to kolekcja nie tylko bardzo wygodna i funkcjonalna, ale także wyróżniająca się wyjątkowym wyglądem. Warte uwagi jest przede wszystkim kształty wylewki do wyboru, uzyskiwane dzięki procesowi odlewania w całości w formie, a także wysokiej jakości powłoka, która nie tylko stanowi piękne wykończenie, ale daje gwarancję trwałości. Baterie kuchenne Duero Pure od KFA Armatura dostępne są w trzech kolorach. W zależności od potrzeb można wybrać złotą baterię kuchenną, baterię kuchenną inox, a nawet czarną baterię kuchenną.

Czy warto kupić baterię Duero Pure filtrującą wodę do swojej kuchni? Jeśli cenimy sobie rozwiązania funkcjonalne i designerskie, a także chcemy oszczędzić wodę i pieniądze, a nawet zasoby planety, to idealnym rozwiązaniem będzie zakup baterii kuchennej z Duero Pure filtrującej wodę od KFA Armatura. To wybór, który opłaci się każdemu i będzie służył na lata.

*W filmie zostały zaprezentowane:*
- baterie kuchenne Duero Pure: https://cutt.ly/oww05C5R

Więcej informacji na temat asortymentu KFA Armatura znajdziesz na stronie internetowej:
https://kfa.pl/

*SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ:* @KFAArmatura

*Śledź nas na profilach:*
Facebook: https://www.facebook.com/KFAArmatura
Instagram: https://www.instagram.com/kfaarmatura/
Pinterest: https://pl.pinterest.com/kfaarmatura/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/5479172/admin/

#KFAArmatura #armaturakrakow #bateriazfiltrem #bateriakuchenna #bateriazfiltremwody #wodapitnazkranu #filtrdowody #baterieekologiczne #innowacyjnabateria #baterieduero #duero #dueropure #bateriaduero #ekologiawdomu #ekologia #ekologicznakuchnia #lesswaste #bateriakuchenna #ekologicznaarmatura #armaturakuchenna #funkcjonalnabateria #duerokfa #wyciaganawylewka #bateriazwyciąganąwylewką #przełączniknatrysku #troskaośrodowisko

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Edytuj komentarz

Usuń komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć komentarz do filmu "Jak skutecznie filtrować wodę do picia? Bateria kuchenna z filtrem do wody Duero Pure | KFA Armatura"? Tej operacji nie można cofnąć.

Wyślij mailem

Informacja

Edycja tytułu i opisu

Edycja tagów

Wybierz słowa najlepiej opisujące to zdjęcie:

Rozmiar

Dodatkowa przestrzeń w salonie

Położenie

Meble

Podłoga

Armatura łazienkowa

Sprzęt AGD

Telewizor

Dekoracja okna

Dekoracja ścian

Kształt kuchni

Dekoracje na święta i okazje

Akcesoria i dodatki do jadalni

Meble do jadalni

Oświetlenie

Kuchnia (rodzaj)

Meble do kuchni

Kuchnia (rodzaje mebli kuchennych)

Zastawa kuchenna

Wyposażenie i akcesoria do kuchni

Kuchnia AGD, RTV

Dekoracje i tekstylia do kuchni

Sypialnia (wyposażenie)

Tekstylia do sypialni

Łóżka i akcesoria

Zagłówek do łóżka

Układ jadalni

Ceramika do łazienki

Armatura do kuchni

Wyposażenie i akcesoria do łazienki

Wyposażenie przedpokoju

Meble ogrodowe

Dekoracje do ogrodu

Basen, spa

Architektura ogrodowa

Grill

Ogrodzenia

Oświetlenie ogrodowe

Wypoczynek w ogrodzie

Ścieżki w ogrodzie

Inne

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Usuń film

Czy na pewno chcesz usunąć film "Jak skutecznie filtrować wodę do picia? Bateria kuchenna z filtrem do wody Duero Pure | KFA Armatura"? Tej operacji nie można cofnąć.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.