Newsroom 05.08.2020

Prawie każdy ma już w domu urządzenia, które można zaliczyć do kategorii „smart”, czyli sprzętów z podłączeniem do internetu. Wielu osobom jako pierwsze przyjdą do głowy telewizor czy robot sprzątający. Tymczasem smart może być także lodówka, np. Family Hub™ z dużym ekranem w drzwiach i modułem wi-fi. To unikalne urządzenie, które ułatwia zarządzanie domowymi obowiązkami i komunikację z innymi członkami rodziny.

Czytaj artykuł 

Wystające korzenie z doniczki to znak, że nadchodzi czas, kiedy trzeba przeprowadzić przesadzanie storczyków. Wiele osób obawia się, że podczas tego zabiegu uszkodzi delikatne korzenie. Jednak spokojnie – wystarczy kierować się kilkoma wskazówkami. Podpowiadamy, jak przesadzić storczyka, by pięknie kwitł w nowym miejscu.

Czytaj artykuł 

W dzisiejszym artykule z cyklu  „Ogród Warzywny” będzie mowa o zbiorze cebuli, dyni i sposobie na jesienną uprawę groszku.

Czytaj artykuł 

Grupa Polsat startuje z ofertą fotowoltaiki. Instalacje fotowoltaiczne będą oferowane pod nową marką ESOLEO przez firmę Alledo z Grupy Polsat, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku fotowoltaicznym w Polsce. Oferta ESOLEO będzie dostępna na terenie całej Polski w ponad 1000 punktach sprzedaży i obsługi klienta Plusa i Cyfrowego Polsatu. Każdy, kto zdecyduje się na wybór ESOLEO, będzie mógł produkować swój własny prąd i obniżyć rachunki za prąd nawet o 95%. Własna „elektrownia słoneczna” to przede wszystkim oszczędności do 95% na rachunkach za prąd, ale również pozytywne działanie na rzecz środowiska.

Czytaj artykuł 

Urządzając lub remontując łazienkę, warto poświęcić uwagę wyborowi podłogi. Oto kilka materiałów innych niż płytki, które są łatwe w utrzymaniu, odporne na wodę i wilgoć, a przy tym atrakcyjne wizualnie.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.