Newsroom 28.06.2021

Koniec czerwca i początek lipca to czas, kiedy większość uprawianych przez nas pomidorów kwitnie i zawiązuje pierwsze owoce - jeszcze zielone i niewielkie. Jeżeli wysialiśmy te rośliny wcześniej, np. w lutym lub uprawiamy je w szklarni, jest możliwość zerwania już pierwszych czerwonych owoców.

Czytaj artykuł 

Dekoratornia to magazyn wnętrzarski oparty na formule telenoweli dokumentalnej - łączy treści poradnikowe oraz prawdziwe perypetie bohaterów poszczególnych odcinków. W programie pokazano, jak łatwo i szybko oraz niewielkim kosztem sprawić, żeby miejsce, w którym mieszkamy, stało się lepsze i bardziej przyjazne.

Czytaj artykuł 

Z roku na rok, coraz popularniejsze staje się urządzanie ogrodów w stylu japońskim. Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę, planując taką przestrzeń przy swoim domu. Jak założyć ogród japoński? 

Czytaj artykuł 

Osoby rozważające inwestycję w panele fotowoltaiczne często zadają sobie pytanie, czy pogoda ma wpływ na działanie paneli. Obawiają się również, że pozostaną bez prądu nocą lub w pochmurny dzień. Czy jest się czego bać?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.