Newsroom 08.07.2021

Dekoratornia to magazyn wnętrzarski oparty na formule telenoweli dokumentalnej - łączy treści poradnikowe oraz prawdziwe perypetie bohaterów poszczególnych odcinków. W programie pokazano, jak łatwo i szybko oraz niewielkim kosztem sprawić, żeby miejsce, w którym mieszkamy, stało się lepsze i bardziej przyjazne.

Czytaj artykuł 

Standardowa motyczka wyposażona w pazurki czy może zaawansowany wyrywacz do chwastów na ergonomicznej rączce? Które narzędzia do pielenia sprawdzają się najlepiej? Zanim sięgniesz po chemiczny środek na chwasty, weź pod uwagę pielenie mechaniczne. Przedstawione narzędzia z pewnością ci w tym pomogą.

Czytaj artykuł 

Wbrew oczekiwaniom związanym z pandemią i recesją na rynku ceny mieszkań w dużych miastach nadal osiągają rekordowe poziomy. Zakup mieszkania w stolicy czy w Trójmieście powoli jest poza zasięgiem młodych. Wynajmowanie mieszkania również wiąże się z wysokim kosztem, a w dodatku z problemami. Do tego dochodzi poczucie samotności w wielkim mieście. Odpowiedzią na te bolączki ma być coliving – współdzielenie mieszkania.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.