Newsroom 27.08.2021

Żyworódka jest rośliną, która zachwyca walorami dekoracyjnymi. Najczęściej można było spotkać ją na babcinych parapetach, tuż obok aloesu. Nic dziwnego. Choć niewiele osób o tym pamięta, żyworódka ma wiele właściwości leczniczych. Co więcej, jest idealna do uprawy przez osoby, które nie mają "ręki do roślin". Dowiedz się, jak ją uprawiać.

Czytaj artykuł 

Oglądajcie i żyjcie "Ekologicznie". Sylwia Majcher i Ela Sawerska pokażą Wam, jak łatwo i szybko wejść na ścieżkę eko i żyć zgodnie z duchem idei zero waste! Proste rozwiązania i sprytne pomysły nie tylko przyczynią się do poprawy kondycji środowiska, ale i portfela. Wystarczy zmienić kilka nawyków, by w domowym budżecie zostało coś na wakacje i nie tylko!

Czytaj artykuł 

Dekoratornia to magazyn wnętrzarski oparty na formule telenoweli dokumentalnej — łączy treści poradnikowe oraz prawdziwe perypetie bohaterów poszczególnych odcinków. W programie pokazano, jak łatwo i szybko oraz niewielkim kosztem sprawić, żeby miejsce, w którym mieszkamy, stało się lepsze i bardziej przyjazne.

Czytaj artykuł 

Płytki to niesamowicie popularny materiał wykończeniowy do kuchni; stosowany zarówno na ścianach, jak i podłodze. Na tym jednak opcje inwestorów się nie kończą. Szykując się do remontu tego wymagającego pomieszczenia, warto zastanowić się nad walorami innych materiałów: drewna, betonu, żywicy, naturalnego kamienia. Który z nich jest najtrwalszy? Przedstawiamy kilka popularnych propozycji.

Czytaj artykuł 

Krzysztof Ibisz – jeden z najbardziej znanych prezenterów telewizyjnych w naszym kraju, od lat gości na ekranach w naszych domach. Jego styl zawsze jest nienaganny, elegancki i ponadczasowy, a sam gwiazdor to wyjątkowo ciepła i sympatyczna osoba, obdarzona ogromnym poczuciem humoru, która dużą wagę przywiązuje do wyglądu. Z pewnością jesteście ciekawi, jak w takim razie urządzone jest mieszkanie prezentera? Tego dowiadujemy się z mediów społecznościowych, gdzie Krzysztof Ibisz zamieszcza zdjęcia ze swojego domu. Sami zobaczcie!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.