Newsroom 08.10.2021

Aranżując trwałą zieleń wokół grobów bliskich, powinniśmy rozważyć kilka prostych, ale niezwykle ważnych akcentów. Niektóre kwiaty na cmentarz nadają się idealne, ze względu na swoją wytrzymałość na warunki atmosferyczne i brak konieczności częstego podlewania. Możemy stworzyć kompozycje z żywych kwiatów na cmentarz lub posadzić je w pojedynczych donicach.

Czytaj artykuł 

14 października w Polsce obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, nazywany potocznie „Dniem Nauczyciela”. W tych dniach w szkołach nie ma zajęć; odbywają się apele oraz spotkania, podczas których nauczycielom wręczane są upominki. Uniwersalnym i ponadczasowym pomysłem na prezent są rośliny. Podpowiadamy, jakie kwiaty wybrać na prezent dla wychowawcy i innych pedagogów. 

Czytaj artykuł 

Czarna malina nie jest często uprawianym w Polsce krzewem owocowym. A szkoda, bo jej owoce zawierają wiele odżywczych substancji, które mają dobroczynny wpływ na zdrowie człowieka. Czarne maliny mają jeszcze więcej przeciwutleniaczy niż tradycyjne maliny czerwone. Dowiedz się, jak wygląda uprawa maliny czarnej i sprawdź, czy bardzo trzeba o nią dbać. 

Czytaj artykuł 

W Polsce coraz częściej można spotkać nowy rodzaj inwazyjnego szkodnika, który jesienią zaczyna pojawiać się w domach — wtyka amerykańskiego. W surowych, jesiennych warunkach nie przetrwa, dlatego próbuje przedostać się do wnętrz naszych domów. Czym jest wtyk amerykański, czy jest groźny i jak można się go pozbyć? 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.