Newsroom 22.10.2021

Olejowe, woskowe, na baterie. Podpowiadamy, jakie znicze kupić przed dniem Wszystkich Świętych w 2021 roku, by paliły się jak najdłużej. Przedstawiamy też, jakie nowości wśród zniczy pojawiły się w tym roku.

Czytaj artykuł 

Kolorowe pelargonie to jedne z najczęściej używanych roślin do ozdoby naszych parapetów. Nazywane są królowymi balkonów, ponieważ wiele odmian sprzyja możliwości tworzenia wspaniałych aranżacji za niewielką cenę od wczesnej wiosny aż do późnej jesieni. Z tego artykułu dowiesz się, co zrobić z pelargoniami na zimę. Jak przechowywać rośliny? 

Czytaj artykuł 

Październik to czas wzmożonych porządków na cmentarzach. Jak odpowiednio wyczyścić nagrobek domowym sposobem i zadbać o takie powierzchnie jak lastriko, granit czy marmur? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Czytaj artykuł 

Sosna to jedno z najpopularniejszych drzew iglastych. Jego poszczególne gatunki należące do tego rodzaju różnią się zarówno wyglądem, jak i wymaganiami. Sosna syberyjska jest jedną z roślin, które świetnie sprawdza się w polskich ogrodach. Dowiedz się więcej o jej wymaganiach, uprawie i zastosowaniu. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.