Newsroom 30.12.2021

Czyszczenie okularów to codzienna, wręcz banalna czynność. Niestety, używając niewłaściwych preparatów oraz akcesoriów niechcący można uszkodzić soczewki i zniszczyć powłoki uszlachetniające. Podpowiadamy, jak czyścić okulary, by służyły przez wiele lat. 

Czytaj artykuł 

Najczęściej na naszych domowych roślinach doniczkowych można spotkać wełnowca szklarniowca. Szkodnik ten jest uważany za jednego z najbardziej uciążliwych. Jego wysoka płodność, przenoszenie wirusów roślinnych oraz pokrycie ciała wydzieliną z gruczołów woskowych sprawiają, że są one groźne dla naszych roślin i trudne do zwalczenia.

Czytaj artykuł 

Czosnek pospolity (Allium sativum L.) to jedna z najstarszych roślin warzywnych na świecie. W Polsce, gdzie najprawdopodobniej został sprowadzony z górskich oraz podgórskich rejonów Azji Środkowej, znany i uprawiany jest już od średniowiecza. Jedzenie czosnku na czczo to skuteczny sposób zapobiegania i leczenia wielu chorób. Dlaczego?

Czytaj artykuł 

Patyczak (Rhipsalis cassutha) ceniony jest ze względu na swój oryginalny wygląd. To bardzo atrakcyjna roślina z rodziny kaktusowatych, która naturalnie rośnie w Ameryce Południowej i Ameryce Północnej. Nie jest zbyt wymagająca. Podpowiadamy, jak wygląda uprawa patyczka w doniczce.

Czytaj artykuł 

Dorota Szelągowska za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się tym, jak urządziła swój dom na wsi. Przy okazji możemy zobaczyć, jak ustroiła go na święta. Zobaczcie!

Czytaj artykuł 

Agnieszka Woźniak-Starak słynie z wyczucia stylu i elegancji. Dlatego swój dom również urządziła z dbałością o każdy detal. Zobaczcie, jak mieszka znana prezenterka.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.