Newsroom 14.01.2022

Hiacynty to popularne rośliny cebulkowe, które można uprawiać w ogrodzie oraz w domu. W każdym wydaniu prezentują się znakomicie, upiększając przestrzeń wokół. Tak jak wszystkie inne tego typu gatunki, będą wymagały odpowiedniej pielęgnacji w okresach wzrostu i letniego spoczynku. Kiedy sadzić hiacynty i jak dbać o nie już po przekwitnięciu?

Czytaj artykuł 

Podjazdy, schody i chodniki wymagają regularnej pielęgnacji. Szczególnie warto o nie zadbać po zimie, ponieważ wtedy często są brudne, zanieczyszczone piaskiem czy solą i pokryte plamami. Podpowiadamy, jak prawidłowo zadbać o przestrzeń przed domem po zimie.

Czytaj artykuł 

Fugi mają za zadanie ochronę powierzchni ściany lub podłogi przed wilgocią, zabrudzeniami a w konsekwencji rozwojem grzybów i pleśni. Z tego powodu często ulegają one zabrudzeniom, czasem także uszkodzeniom. Dziś podpowiemy, jak uzupełniać i wymieniać uszkodzone spoiwa.

Czytaj artykuł 

Zastanawiasz się, czym palić w kominku, by szybko i skutecznie ogrzać wnętrze? Szukasz wydajnego, a zarazem ekologicznego rozwiązania? Podpowiadamy, czego nie wolno palić w kominku, a jaki rodzaj opału warto wybierać.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.