Newsroom 19.01.2022

Nazwy wielu roślin potrafią zaskoczyć. Skąd się wziął żmijowiec zwyczajny, psiząb czy wieczornik damski? Co oznacza welwiczja przedziwna? Przedstawiamy najdziwniejsze i najtrudniejsze nazwy roślin oraz ich pochodzenie.

Czytaj artykuł 

Panele laminowane to jeden z najchętniej wybieranych materiałów na posadzki. Są estetyczne, trwałe, mają atrakcyjną cenę, a ich zróżnicowany wygląd umożliwia dopasowanie ich do każdego wnętrza i stylu. Mają one jednak zasadniczą wadę – nie są odporne na zalania i długotrwały kontakt z wodą. Przedstawiamy sposoby na spuchnięte panele.

Czytaj artykuł 

Krwawnik pospolity to powszechnie rosnąca roślina o białych kwiatach, obok której nie sposób przejść obojętnie. I to nawet nie ze względu na te małe urocze kwiatuszki, ale właściwości prozdrowotne, o których pisał już Hipokrates. Poznajcie wszechstronne zastosowanie krwawnika.

Czytaj artykuł 

Rokitnik to bardzo pospolita roślina. Można ją zauważyć w parkach, a nawet przy drogach. Chociaż jest często spotykana, mało kto wie, jak cenne właściwości ją wyróżniają. Owoce tego drzewka są kopalnią witamin, minerałów, a nawet kwasów omega-3-6-7-9.

Czytaj artykuł 

Rośliny to organizmy samożywne, mimo to, hodowane w doniczkach, wymagają dokarmiania. Niestety, trudności w dobraniu właściwego produktu, mogą skutecznie zniechęcić do nawożenia. Warto przyjrzeć się nawozom bliżej, by poznać ich specyficzne właściwości. Dowiedz się, kiedy i czym nawozić kwiaty domowe. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.