Newsroom 25.01.2022

Prawidłowe przechowywanie żywności w lodówce pomaga przedłużyć jej świeżość. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszystkie produkty powinny się w niej znajdować. Włożenie do lodówki chociażby czosnku czy cebuli sprawi, że szybciej się zepsują. Dowiedz się, które produkty nie powinny nigdy znaleźć się w twojej domowej chłodziarce. 

Czytaj artykuł 

Storczyk Cattleya nie bez powodu wzbudza zachwyt każdego miłośnika orchidei. Ta bajeczna roślina znana jest już od początku XIX w. Nie tylko wspaniale wygląda dzięki efektownym kwiatom, ale także roztacza wokół siebie przepiękny i intensywny zapach. Dowiedz się, jak uprawiać i jak dbać o storczyk Katleja, by cieszył oko na domowym parapecie. 

Czytaj artykuł 

Urządzenie funkcjonalnej łazienki to niełatwe wyzwanie, jednak wiedza na temat tego, jakich błędów warto się wystrzegać na etapie jej projektowania, znaczenie ułatwia to zadanie. Przedstawiamy najczęstsze błędy w urządzaniu łazienki, które mogą utrudnić codzienne życie i korzystanie z tego tak często użytkowanego pomieszczenia w naszym domu.

Czytaj artykuł 

Jak szybko i bez wysiłku wyczyścić płytki w kuchni i w łazience? Oto kilka sposobów, dzięki którym kafelki będą lśniły jak nowe. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.