Newsroom 18.03.2022

Jeśli planujesz założenie żywopłotu nieformowanego, musisz dobrze zastanowić się nad doborem odpowiednich krzewów czy drzew. Jakie rośliny nadają się do tego najlepiej? Podpowiadamy!     

Czytaj artykuł 

Soda kalcynowana, inaczej węglan sodu, to zapomniany środek do zadań specjalnych. Jest jednym ze składników wykorzystywanych przy wyrobie domowych środków czystości. Najczęściej dodaje się go do proszków do prania. Sprawdźmy, do czego jeszcze może nam się przydać ten związek chemiczny!

Czytaj artykuł 

Rododendrony to piękne rośliny pojawiające się m.in. w basenie Morza Śródziemnego. W Polsce również znajdują swoje zastosowanie, zarówno w donicach, jak i w formie krzewów rosnących w ogrodzie. Jak pielęgnować takie rośliny, by mogły kwitnąć i rosnąc bez żadnych problemów? 

Czytaj artykuł 

Kalina to jeden z najpopularniejszych gatunków krzewów nie tylko na świecie, ale także w Polsce. Możesz wybrać z wielu ciekawych gatunków – wszystkie łączą jednak piękne kwiatostany, bardzo często kuliste lub płaskie. Jak uprawiać kalinę, jakiego stanowiska potrzebuje i co zrobić, by zawsze ładnie kwitła? Sprawdź! 

Czytaj artykuł 

Pora na zaplanowanie wiosennego wystroju balkonów i tarasów! Poznaj najlepsze rośliny wieloletnie na balkon w słońcu i w cieniu. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.