Newsroom 03.04.2022

Przesiadywanie latem na tarasie nie jest niczym przyjemnym, jeśli wokół latają mocno uciążliwe muchy. Sprawiają, że powrót do domu staje się wyjątkowo atrakcyjną wizją. Komary i meszki są równie denerwujące. Jakie rośliny warto posadzić, aby owady przestały być dla ciebie problemem? Podpowiadamy!

Czytaj artykuł 

Rośliny odgrywają bardzo ważną rolę – są nie tylko producentami tlenu, ale również uprzyjemniają nam codzienność swoimi walorami estetycznymi. Niestety rośliny, podobnie jak i zwierzęta i ludzie potrafią chorować. Odczuwać skutki niskich temperatur – mogą zmarznąć, a nawet przemarznąć. Uszkodzenia roślin, są trudne do rozpoznania przez osobę, która nie ma wprawy. Nie zawsze plamka na liściu oznacza chorobę grzybową rośliny. Nie należy od razu wpadać w panikę, lecz zapoznać się z praktycznymi poradami, które pomogą nam odróżnić chorobę, od na przykład objawów przemarznięcia. Jak uratować przemarznięte rośliny i  zabezpieczyć roślinę przed przymrozkami i mrozami?

Czytaj artykuł 

Sezon na odświeżanie wnętrz już nadchodzi. To dobry moment, by upewnić się, że twój budżet jest przygotowany na nagłe wydatki, a kolory ścian będą współgrały z kolorem kuchennej zabudowy. Jak przeprowadzić skuteczny remont kuchni krok po kroku? Co musisz wiedzieć, by uniknąć niepotrzebnych kosztów i skończyć remont w cztery tygodnie? 

Czytaj artykuł 

Dobrze przygotowany i zorganizowany remont łazienki zapewni jej nie tylko modny, zachęcający do relaksu wystrój. Odpowiednio przeprowadzone prace remontowe sprawią także, że wszystkie elementy wyposażenia będą działały sprawnie przez wiele lat. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy remoncie łazienki! 

Czytaj artykuł 

Kaktus wielkanocny to oryginalna, kwitnąca roślina doniczkowa, która przyciąga uwagę nieszablonowym pokrojem. Jego nazwa nawiązuje do jego pory kwitnienia – atrakcyjne kwiaty pojawiają się w okresie świątecznym i są wspaniałym urozmaiceniem wielkanocnych dekoracji. Podpowiadamy, jak o niego dbać i co zrobić, by zakwitł. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.