Newsroom 06.08.2022

Po pysznych truskawkach wyhodowanych we własnym ogrodzie pozostało już tylko wspomnienie? Koniec sezonu na te owoce wcale jednak nie oznacza zakończenia prac ogrodowych! Sprawdź, jak pielęgnować truskawki po zbiorach, aby za rok cieszyć się równie obfitymi plonami. Pamiętaj, aby odchwaścić glebę i zadbać o właściwe nawożenie roślin.

Czytaj artykuł 

Grzyby na trawniku są bardzo powszechnym zjawiskiem, który dotyka zarówno prywatne ogródki, jak i parki czy inne przestrzenie publiczne. Ma ono związek z konkretnymi substancjami zawartymi w glebie. Jak walczyć z grzybami w trawniku? Co stosować, by się ich skutecznie i bezpiecznie pozbyć?

Czytaj artykuł 

Dorodne i obfite zbiory są marzeniem każdego ogrodnika. Podlewanie, nawożenie i sprzyjające warunki pogodowe to jednak nie wszystko – istnieją sprytne techniki, które sprzyjają lepszemu dojrzewaniu. Wyjaśniamy, po co ogławia się warzywa i jak prawidłowo przeprowadzić ten zabieg.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.