Newsroom 28.10.2022

Wianek z suszonych kwiatów czy zielonych gałązek to elegancka ozdoba na cmentarz. Gdy wykorzystamy do jego wykonania rośliny z własnego ogrodu, to okaże się, że jest to rozwiązanie praktycznie bezkosztowe. Sprawdźcie, z czego zrobić wianek na grób.

Czytaj artykuł 

Własna produkcja pelletu może okazać się prostym remedium na wysokie ceny tego surowca. Okazuje się bowiem, że zrobić pellet z trocin może praktycznie każdy, potrzebne są do tego tylko odpowiednie narzędzia. Te niestety nie są tanie, jednak przy rosnących cenach pelletu inwestycja może się szybko zwrócić. Sprawdzamy więc, jak zrobić pellet z trocin i jak wygląda własna produkcja pelletu.

Czytaj artykuł 

Sposób ogrzewania domu to jeden z najważniejszych elementów nie tylko na etapie budowy, ale także użytkowania budynku. Z perspektywy właściciela najważniejsza powinna być kwestia ekonomiczna i czas zwrotu z inwestycji. Dodatkowo warto również zwrócić uwagę na elementy bezpieczeństwa i ekologii. Sprawdź, jak działa piec indukcyjny i ile kosztuje jego eksploatacja.

Czytaj artykuł 

Każdy właściciel lub najemca nieruchomości ma prawo do spokoju i prywatności. To on decyduje o tym, kogo wpuszcza na swoją posiadłość, a komu odmawia na nią wstępu. Czym jest zakłócenie miru domowego? Czym grozi wejście na teren prywatny bez zgody właściciela? Czy jest to zagrożone karą finansową?

Czytaj artykuł 

Z roku na rok Halloween staje się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Oryginalne, lekko przerażające, a czasami zachwycające dekoracje, w połączeniu z kreatywnymi przebraniami to przepis na wystrzałową imprezę. Zobaczcie, jak wyciąć dynię i ozdobić dom na Halloween.

Czytaj artykuł 

Mole spozywcze to prawdziwa zmora w wielu domach. Mimo swych niewielkich rozmiarów potrafią wyrządzić całkiem spore szkody i są trudne do usunięcia. Zastanawiasz się, jak pozbyć się moli spożywczych z domu? Mamy dla ciebie kilka sprawdzonych sposobów!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.