Newsroom 10.11.2022

Kroton to wielobarwna roślina doniczkowa nazywana też trójskrzynem. Wrażenie robią zwłaszcza jego liście, które potrafią wyglądać naprawdę zjawiskowo. Jakie ma wymagania? Czy jest łatwy w uprawie? Co powinieneś wiedzieć o krotonie, zanim zdecydujesz się na jego zakup?

Czytaj artykuł 

Zmiennych determinujących to, od czego zależy wydajność pompy ciepła, jest kilka. Dobra informacja jest taka, że poznając te warunki, można zwiększyć efektywność działania urządzenia. W czasie trwającego kryzysu energetycznego warto również dowiedzieć się, jak oszczędzić na użytkowaniu pompy ciepła. Przedstawiamy kilka sprawdzonych sposobów.

Czytaj artykuł 

Najlepszym terminem na zbiór późnej odmiany kapusty jest czas od połowy października do połowy listopada. Można wówczas zbierać tak kapustę białą, czerwoną, jak i włoską. Które odmiany nadają się do zbierania jesienią? Jaki jest poprawny sposób ich przechowywania i jak kisić późną odmianę kapusty?

Czytaj artykuł 

Energooszczędne grzejniki elektryczne są jednym z najczęściej wybieranych dodatkowych źródeł ciepła. Różnorodność dostępnych na rynku modeli sprawia, że dobrze sprawdzają się zarówno na wyjazdach, jak i w domu. Sprawdź, czy opłaca się inwestować w grzejnik elektryczny i który wybrać, by ogrzać dom i jednocześnie nie zwiększać rachunku za prąd.

Czytaj artykuł 

Gryzoń w samochodzie zawsze oznacza mniejsze lub większe kłopoty. Szczególnie jeśli jest nim drapieżna i wyposażona w ostre zęby kuna. Przed zimą warto wiedzieć, dlaczego kuna wchodzi do samochodu i czego nie lubią kuny. Pozwoli to uchronić się przez potencjalnymi szkodami.

Czytaj artykuł 

Tym razem ekipa „Naszego Nowego Domu” odwiedza dom pani Sylwii, która po ucieczce od partnera sama wychowuje dwie nastoletnie córki – Olę i Nadię. Rodzina tułała się po wynajętych mieszkaniach, wreszcie pani Sylwia za niewielki spadek i cudem uzyskany kredyt kupiła stary, zrujnowany dom. Kobiety żyją w nim bez łazienki, w chłodzie i wilgoci. Kominiarz zakazał palenia w piecu, bo komin jest dziurawy. Pani Sylwia jest osobą niedowidzącą, potrzebuje wsparcia córek w codziennych czynnościach, Ola choruje na epilepsję, więc sporą część budżetu pochłaniają leki. Gdy nie ma już żadnej nadziei, do drzwi puka Katarzyna Dowbor, by powiedzieć rodzinie, że ich życie bardzo się zmieni.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.