Dopłaty, wnioski i pozwolenia 2023

Budowa domu bez pozwolenia w 2023 roku ma znacznie przyśpieszyć proces inwestycyjno-budowlany. Zmiana prawa budowlanego to z założenia mniejsza biurokracja. Jego liberalizacja sprawi, że również praca organów nadzoru budowlanego i administracji architektoniczno-budowlanej stanie się prostsza. Chociaż nie brakuje głosów płynącego ze środowiska architektonicznego, że rewolucja może sprawić więcej szkód niż dobrego, sprawdzamy, jak będzie wyglądać budowa domu bez pozwolenia w 2023 roku. Kiedy zmiana prawa budowlanego?

W tym roku rząd ogłosił kolejny pomysł na wsparcie gospodarstw domowych w obliczu inflacji oraz kryzysu energetycznego. Jest skierowany do osób wykorzystujących gaz ziemny do ogrzewania domu, podgrzewania wody lub gotowania. Ile wynosi i kto może z niego skorzystać?

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej jest popularnym sposobem na obniżenie rachunków za energię elektryczną, a także uniezależnienie się od zewnętrznych jej dostawców. Z roku na rok prosumentów w Polsce przybywa, a od kwietnia 2022 wprowadzony został nowy system rozliczania energii z instalacji PV. Sprawdź, jakie dofinansowanie fotowoltaiki w 2023 roku możesz otrzymać.

Artykuły

REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.