Artykuły

Artykuły

Cała Polska żyje ostatnio… sprawą zamkowego molocha powstającego na terenach Puszczy Noteckiej. To jednak niejedyny przykład tak „spektakularnego” budownictwa w Polsce. Gdzie się nie rozejrzeć, niemal w każdym mieście znajdziemy przykład (królewskiej) ułańskiej fantazji.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Chcesz coś zmienić w swojej łazience, ale nie masz czasu lub pieniędzy na generalny remont? Wystarczy odrobina chęci i dobra dawka inspiracji, aby odmienić nudne wnętrze. Zobacz, jakie to proste!

Czytaj artykuł 
Artykuły

Dla wielu osób pokój dzienny jest ulubionym miejscem w całym domu. To w nim spędzamy czas z rodziną, wypoczywamy po pracy, oddajemy się ulubionym rozrywkom i przyjmujemy odwiedzających nas gości. Centrum każdego salonu jest wygodny mebel wypoczynkowy, najlepiej przestronny narożnik, na którym zmieści się cała rodzina. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, przed jego zakupem.

Czytaj artykuł 
Artykuły

We współczesnych wnętrzach salonów duży nacisk kładzie się na komfort i ponadczasowy styl. Wypoczynkowe meble modułowe cieszą się więc coraz większym powodzeniem, głównie ze względu na możliwość dostosowania ich kształtu i wymiaru do wielkości i ustawności pomieszczenia. Poznaj kilka powodów, dla których warto zainwestować w modułowy wypoczynek.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Nowoczesna i tradycyjna, ciepła i surowa, fabryczna i rzemieślnicza – cegła to materiał kontrastów. Ma wiele wcieleń, a jako dekoracja domu buduje wyjątkowy klimat. Doskonale sprawdzi się zarówno w industrialnym lofcie, jak i w rustykalnej chacie. Z czym ją łączyć? Specjaliści Classen podpowiadają, jakie drzwi i podłogi stworzą z cegłą ciekawy duet.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Urządzenie pokoju dziennego to nie lada wyzwanie – powinien być przytulny, jak i elegancki, stylowy, a przy okazji naprawdę wygodny. Czasem ciężko jest znaleźć odpowiedni konsensus i urządzić to wnętrze tak, by idealnie łączyło ze sobą wszystkie te cechy. Centralnym punktem każdego salonu jest… sofa. Podpowiadamy, jak wybrać tę idealną.

Czytaj artykuł 
Artykuły

W każdym domu znajduje się miejsce, które łączy domowników i pozwala wspólnie spędzać czas. Najczęściej taką przestrzenią jest salon, bo właśnie tutaj toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Urządzając go warto dobrze przemyśleć wybór mebli wypoczynkowych, by stworzyć zestaw idealny - niekoniecznie kupując gotowy komplet, a miksując ze sobą style… i kolory.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Według prognoz ONZ, do roku 2030 w krajach rozwijających się więcej ludzi będzie zamieszkiwało na obszarach miejskich niż wiejskich, a do 2050 roku około 64% obszarów krajów rozwijających się oraz 89% rozwiniętych zostanie zurbanizowana[1]. W świetle tych danych nie sposób pominąć tematu oddziaływania estetyki i wyglądu otoczenia na nasze samopoczucie, kwestię budowania więzi społecznych oraz poczucie bezpieczeństwa mieszkańców miast. [1] „Jak piękniejsze otoczenie wypływa na nasze samopoczucie”, dr Simone Moore, 2016.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Najnowsze ustalenia naukowców jasno pokazują, że piękno i estetyka silnie wpływają na nasze poczucie szczęścia i dobre samopoczucie.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Co miesiąc masz wciąż ten sam problem – robisz co możesz, ale domowy budżet się nie dopina?  Widok rachunków do zapłacenia przyprawia cię o palpitacje serca? Sprawdź, w jaki sposób możesz zaoszczędzić na rachunkach!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.