Artykuły

Artykuły

Współczesna astrologia opisuje wpływ, jaki planety układu słonecznego wywierają na ludzkie życie. Każdy znak zodiaku ma własną charakterystykę, która pomaga zrozumieć prawa nim rządzące.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Artykuły

Lodówka to królowa wśród kuchennych sprzętów AGD. Chcesz wybrać idealną lodówkę do swojego domu. Duży wybór wśród modeli dostępnych w sklepach wcale nie ułatwia zadania. Sprawdź więc, co warto wziąć pod uwagę, by zakup był udany. 

Czytaj artykuł 
Artykuły

Jak duża jest skala problemu powodzi w Polsce? Skąd biorą się powodzie w miastach? Czy liczba powodzi błyskawicznych rośnie? Czy gwałtowne ulewy, z którymi mamy ostatnio do czynienia wpływają na problem suszy w kraju? Na ile sytuacja związana z zagrożeniem suszą jest poważna? Oraz w nawiązaniu do wysokich cen owoców i warzyw: czy w związku ze zmianami klimatu okres wegetacyjny nie powinien się wydłużyć, a ceny owoców i warzyw maleć? Na te i inne, najczęściej zadawane pytania w kontekście prognoz pogody na lato a zmian klimatu odpowiedzi udziela dr inż. Krystian Szczepański, Dyrektor Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego

Czytaj artykuł 
Artykuły

Każda roślina jest na swój sposób wyjątkowa, niektóre jednak wyróżniają się szczególnie spośród innych. Zaskakują swoimi unikatowymi właściwościami. Poznajcie roślinę, która jest szalenie fascynująca, a przy tym śmiertelnie niebezpieczna - „Arbol de la muerte”, czyli  drzewo śmierci.

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Dowiedz się, czy to najlepszy rodzaj materaca dla Twojego dziecka i co go wyróżnia spośród innych.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Artykuły

Podkładki i maty są w każdym domu i używamy ich prawie codziennie. Nie zawsze pamiętamy jednak, aby je myć. Jak wyczyścić przedmioty codziennego użytku, takie jak maty do jogi czy podkładki pod myszkę? Jak zadbać o nie tak, żeby służyły nam jak najdłużej?

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Artykuły

Stare, opuszczone budynki zasługują na drugie życie – udowodnili to brytyjscy architekci ze studia Will Gamble Architects, którzy zniszczoną, XVIII-wieczną fabrykę pergaminu przemienili we wspaniały dom.

Czytaj artykuł 
Artykuły

To ona najczęściej nazywana jest sercem całego domu. Służy bowiem nie tylko do przygotowywania posiłków. To w kuchni prowadzi się najszczersze rozmowy i spędza najlepsze imprezy. Remont ma poprawić nie tylko wygląd, ale także funkcjonalność tego pomieszczenia. Co zrobić, żeby osiągnąć efekt kuchni idealnej?

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

W każdym salonie, czy to nowoczesnym i minimalistycznym, czy może klasycznym i bogato zdobionym różnego rodzaju dekoracjami, powinno znaleźć się miejsce na przynajmniej jeden obraz. Co powinien on przedstawiać? Wybór jest naprawdę szeroki. Może to być portret lub krajobraz, futurystyczny wzór albo plakat, a może motyw roślinny, który wprowadzi do wnętrza odrobinę przytulnego charakteru. Tylko jak wybrać obraz idealny?

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Wanny wolnostojące to dowód na to, że efekt elegancji i luksusu można osiągnąć, dokonując zaledwie drobnych zmian we wnętrzu. Nie oznacza to, że będą to modyfikacje budżetowe, gdyż ceny wanien wolnostojących są znacznie wyższe niż modeli tradycyjnych. Pomimo kosztu rozwiązanie to ma kilka niekwestionowanych zalet, nie tylko estetycznych, ale także praktycznych. Sprawia to, że zainteresowanie nimi nie słabnie, a w najbliższym czasie można się wręcz spodziewać wzmożenia. Dlaczego warto kupić wannę wolnostojącą i jak rozpoznać, który model będzie najlepszym wyborem?

Czytaj artykuł 
Artykuły

Budowa domu wiąże się z podjęciem wielu ważnych decyzji. Kluczowe jest nie tylko odpowiednie dobranie ekipy budowalnej czy pracowni architektonicznej. Równie istotny jest wybór elementów wykończenia. Szczególną uwagę warto zwrócić na pokrycie dachu. Jakie rozwiązanie wybrać?

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Artykuły

Dorota Rabczewska - Stępień - 'Doda' - wystawiła na sprzedaż swój znany, warszawski apartament. Ostrzegamy, tanio nie jest. We wnętrzach królowej polskiej sceny nie brakuje kolorów i nietuzinkowych dodatków.

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Współczesne lodówki mają mnóstwo funkcji, dzięki którym użytkowanie sprzętu staje się łatwiejsze, tańsze i bezpieczniejsze. Jednak jedną z najważniejszych cech lodówki jest jej trwałość. Jak wybrać tę jedyną, która bezawaryjnie posłuży nam przez lata?

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Wygodna i funkcjonalna kuchnia wymaga podjęcia szeregu decyzji. Kluczową kwestią jest zachowanie tak zwanego ciągu roboczego, czyli ustawienia mebli i sprzętów zapewniającego wygodę korzystania. Piekarnik, kuchenka, meble wybrane – a co z lodówką?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.