Artykuły

Artykuły

Piękne kwiaty w doniczce to doskonały prezent na Dzień Babci. Ponieważ wybór jest ogromny podpowiadamy jakie gatunki sprawdzą się najlepiej.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Substancje toksyczne i rakotwórcze są powszechnie dodawane do wielu produktów. Coraz większa świadomość o wpływie tych chemikaliów na zdrowie naszego organizmu skłania do bycia czujnym. Warto jest starannie wybierać produkty, które znajdą się w naszym domu i pozbyć się tych, które jakoś przeoczyliśmy. Dowiedz się, czego lepiej już nie używać. 

Czytaj artykuł 
Artykuły

Woda o cudownych właściwościach, której picie przynosi wiele korzyści dla zdrowia ludzi, zwierząt, a nawet kondycji roślin – tak wiele osób opisuje wodę alkaliczną, czyli płyn o podwyższonym pH. Szczególnie popularny jest wśród zainteresowanych naturalnymi metodami leczenia. Co jest takiego wyjątkowego w wodzie alkalicznej? Jak ją zrobić? Sprawdź. 

Czytaj artykuł 
Artykuły

Płytki w łazience to jeden z podstawowych elementów wyposażenia tego wnętrza. Jeszcze do niedawna pełniły jedynie funkcję praktyczną, zabezpieczając ściany przed niekorzystnym działaniem wody czy w celu bezproblemowego utrzymania tego pomieszczenia w czystości. Dzisiaj płytki w łazience kładzie się również dlatego, aby cała przestrzeń zyskała doskonałe walory estetyczne. Okazuje się, że panuje również sezonowa moda na kładzenie płytek. Jeśli planujesz remont lub urządzasz łazienkę w nowym mieszkaniu, poznaj najnowsze trendy.

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Jednym z trendów, które możemy obserwować w świecie aranżacji wnętrz jest wielki powrót tapet ściennych. Dlaczego znów stały się tak modne i coraz chętniej po nie sięgamy?

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Artykuły

Trend na kupowanie drogich roślin kolekcjonerskich ma związek z pandemią oraz chęcią powrotu do natury i tworzenia we własnych domach tzw. "miejskiej dżungli". Podpowiadamy, jakie rośliny kolekcjonerskie są teraz w modzie i ile przyjdzie nam za nie zapłacić.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Art. Spons.

Uwijanie własnego gniazdka wcale nie należy do procesów prostych, ale efekt końcowy może okazać się iście niesamowity. Otóż wystarczy poświęcić na to sporo czasu, energii i nieraz środków, żeby każdy z kolejnych elementów idealnie uzupełniał całość. Okazuje się jednak, że krzesła są tu niezwykle ważną częścią składową, o której ludzie często zapominają.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Budownictwo mieszkaniowe jest jedną z branż, która w największym stopniu przyczynia się do zanieczyszczania środowiska. Energooszczędne technologie budowlane oparte na wykorzystywaniu materiałów z recyklingu dopiero się rozwijają. Z problematyką nagromadzenia śmieci próbują zmierzyć się „earthships”, czyli samowystarczalne domy z... odpadów.

Czytaj artykuł 
Artykuły

W pudełkach po butach lub nowych torebkach często znaleźć można torebki wypełnione drobnymi granulkami. Zawierają żel krzemionkowy — substancję o osuszających właściwościach. Przeczytaj, jak można je wykorzystać. 

Czytaj artykuł 
Artykuły

Każdy z nas marzy o życiu w szczęściu i zdrowiu. Według ludowych przesądów, często na własne życzenie sprowadzamy, do swoich domów straszliwego pecha. Przedstawiamy listę 11 rzeczy, których lepiej nie trzymać w mieszkaniu — grożą pasmem niekończących się niepowodzeń. 

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Drzwi wewnętrzne do mieszkania to element wyposażenia, na który warto zwrócić szczególną uwagę. Stając przed koniecznością ich montażu lub wymiany, możemy skorzystać z naprawdę szerokiej oferty pozwalającej dobrać ich wygląd do własnych upodobań.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Artykuły

Przy rosnących cenach mieszkań niezaadaptowane poddasza wciąż stanowią okazję dla inwestorów. Kosztują dużo mniej niż zwykłe lokale, a można je wynająć po niemal takiej samej cenie, co standardowe mieszkanie. Zagospodarowanie strychu jest również doskonałym sposobem na zwiększenie metrażu użytkowego – to jedna z najczęstszych zmian dokonywanych w domach. Polacy żywo interesują się tematem. Ile może kosztować takie przedsięwzięcie?

Czytaj artykuł 
Artykuły

Czym jest mirra i w jaki sposób się ją pozyskuje. Oprócz bogatej historii i religijnej symboliki substancja ta posiada również szereg właściwości leczniczych. Dlatego przyjrzymy się jej bliżej.

Czytaj artykuł 
Artykuły

Villa Reden – apartamentowiec z Chorzowa został uznany za najlepszy budynek mieszkaniowy w Europie i Azji. Za projekt bloku odpowiadają architekci z pracowni Franta Group. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.