Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom

Dom pani Teresy i jej wnuczki liczy przeszło pół wieku. Trudna sytuacja rodzinna sprawiła, że przez lata go nie odnawiano. Stan budynku dramatycznie się pogorszył, co spowodowało, że część jego pomieszczeń przestała nadawać się do zamieszkania. Do dyspozycji domowniczek został zaledwie jeden pokój i kuchnia, których stan również pozostawiał wiele do życzenia.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Urzejowice na Podkarpaciu. Mieszka tu razem trzypokoleniowa rodzina - dziadkowie Władysława i Ryszard, ich córka Elżbieta i troje jej dzieci. Nie dość, że chorują starsi państwo, to jeszcze problemy ze zdrowiem ma mała Karolina. 

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Pani Jadwiga mieszka z synem, 14-letnim Dawidem, w parterowym domu w Sobolewie. Odkąd ojciec chłopca nagle zmarł we śnie, byt rodziny bardzo się pogorszył. 

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

W maleńkim mieszkaniu w bloku mieszka pięcioosobowa rodzina. Dziadkowie: pani Jadwiga i pan Kazimierz oraz ich trzech wnuków: Damian, Marcin i Kuba. Mimo poważnego wieku, dziadkowie podjęli się wychowania wnuków, nie chcieli, żeby chłopcy trafili do domu dziecka. 

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor odwiedziła młode małżeństwo z trojgiem dzieci. Choroba głowy rodziny i katastrofalny stan budynku sprawiały, że egzystencja przypominała wegetację. Ekipa programu „Nasz nowy dom” postarała się jednak o to, by rodzicom żyło się lżej i aby dzieci nie musiały się wstydzić własnego domu.

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor pomogła odnowić dom pani Hanny Gołębiewskiej. Kobieta została ciężko doświadczona przez życie, a jej jedyną nadzieją była wizyta ekipy programu i remont. Jak przebiegały prace? Czy efekt końcowy spełnił nadzieje i oczekiwania rodziny?

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Nasz Nowy Dom

Życie rodziny Szwejkowskich uległo diametralnej zmianie na lepsze. Głowa rodziny jest poważnie chora i ma pod opieką nastoletnią córkę Agatkę. Po odwiedzinach Katarzyny Dowbor i ekipy programu „Nasz nowy dom” wreszcie mają szansę wyjść na prostą. Czy remont spełnił ich oczekiwania? Jak bardzo odmieni ich egzystencję?

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor odwiedziła rodzinę pani Sylwii Szymanowskiej. Kobieta została ciężko doświadczona przez życie. Nigdy nie poznała swoich prawdziwych rodziców, dlatego teraz stara się zapewnić dzieciom to, czego sama nie miała szans doświadczyć w młodości. Ekipa programu „Nasz nowy dom” pomaga jej w osiągnięciu tego szlachetnego celu.

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Ekipa programu odwiedza mieszkanie w bloku w Mińsku Mazowieckim. Ze zdumieniem odkrywają, że pani Agnieszka, samotnie wychowująca troje dzieci - Marzenę, Małgosię i Grzesia i przysposobionego brata, od pięciu lat żyje bez ogrzewania. 

Czytaj artykuł 
Nasz Nowy Dom

Ekipa programu tym razem pomogła rodzinie pani Agnieszki Wrony. Kobieta została ciężko doświadczona przez los - straciła męża w wypadku i samotnie wychowuje dwoje dzieci. Z pomocą przyszła Katarzyna Dowbor, dzięki której życie wszystkich zmieniło się na lepsze.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.