Art. Spons.

Lecz się w domu, skorzystaj z serwisu e-lekarz24h.pl!

Długi czas oczekiwania do terminu wizyty lekarskiej sprawia, że coraz chętniej leczymy się w domu. Często poprzez domowe sposoby, ale te nie zawsze są wystarczające. Nowoczesne technologie pozwalają na kontaktowanie się z lekarzem bez wychodzenia z domu. Porady lekarskie online to praktyczna pomoc, ale także wygoda. Żeby oszczędzić czas, nerwy, warto zadbać o swoje zdrowie, korzystając z serwisu e-lekarz24h.pl.

Lecz się w domu, skorzystaj  z serwisu e-lekarz24h.pl!
Pacjenci zamiast czekać, kontaktują się z lekarzem szybko i bez wychodzenia z domu / materiały promocyjne

Kolejki do lekarza 

Za kolejki do lekarzy odpowiadają nie tylko pacjenci, choć ci mają na sumieniu liczne nieodwołane wizyty. Od lat powszechnie wiadomo, że kadra lekarzy rodzinnych się starzeje . Sprawozdanie NFZ za 2021 rok wskazuje też na spadek liczby placówek medycyny rodzinnej. Najgorsze problemy związane z dostępem do lekarza pierwszego kontaktu mają pacjenci w województwie lubuskim. 

Lekarz bez kolejki 

Bywa, że dodzwonienie się do przychodni wydaje się niemożliwe. Nawet udana próba nie gwarantuje sukcesu. Kolejki do lekarza specjalisty chyba nikogo już nie dziwią. Coraz częściej jednak pacjent musi poczekać na spotkanie z lekarzem rodzinnym. Szansa na przyjęcie przez lekarza rodzinnego tego samego dnia jest niewielka. Dostęp do publicznej służby zdrowia jest ograniczony. Sytuacji nie poprawiło nawet wprowadzenie przepisów o opiece koordynowanej. Pozostawienie swojego zdrowia bez nadzoru lekarza nie jest rozsądne. Konieczność uzyskania recepty czy zwolnienia, otrzymania szybkiej porady w sprawach zdrowotnych posuwa pacjentów w kierunku medycyny prywatnej. Tylko wybrani mogą liczyć na leczenie poza kolejnością. To między innymi kobiety w ciąży, inwalidzi wojenni, osoby z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności. 

Telemedycyna 

Z uwagi na pandemię Covid-19 medycyna online zyskała na popularności. Telemedycyna została odpowiednio uregulowana przepisami. Wedle prawa świadczenia zdrowotne mogą być udzielane za pośrednictwem systemów teleinformatycznych lub systemów łączności. Uprawnionymi do świadczenia usług telemedycznych są podmioty lecznicze (m.in. przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustaw Prawo przedsiębiorców) oraz praktyki zawodowe lekarzy, pielęgniarek, położnych oraz fizjoterapeutów. 

Pacjenci zamiast czekać, kontaktują się z lekarzem szybko i bez wychodzenia z domu. E-wizyta w ramach NFZ nie zawsze jest możliwa. Niezwykle atrakcyjny staje się dostęp do lekarza 24h. Profesjonalna, fachowa obsługa medyczna online pozwala na uzyskanie recepty na leki w formie e-recepty. Poprzez serwis e-lekarz24h.pl pacjent może uzyskać poradę, receptę, a nawet zwolnienie lekarskie. 

Lekarz na już przez e-lekarz24h.pl

Serwis e-lekarz24h.pl to pomoc zwłaszcza dla tych, którzy:

  • chcą oszczędzić czas,
  • otrzymali odległy termin wizyty w przychodni,
  • potrzebują lekarza w weekend,
  • obawiają się o kontakt z chorymi pacjentami,
  • mają utrudniony dojazd do lekarza.

Pomoc medyczną w formie e-konsultacji prowadzi legalnie działająca firma. W przystępny sposób pacjent zostaje poinformowany o przebiegu korzystania z usługi.

E-wizyta lekarska poprzez e-lekarz24h.pl umożliwia:

  • otrzymanie diagnozy medycznej - postawionej przez specjalistę na podstawie rzetelnego wywiadu medycznego dotyczącego stanu zdrowia, 
  • uzyskanie e-zwolnienia - nie będzie trzeba dostarczać L4 do miejsca pracy,
  • uzyskanie e-recepty - potrzebnej do wykupienia istotnych dla zdrowia leków,
  • podjęcie odpowiedniego leczenia.

Samodzielnie leczenie się w domu, zwłaszcza na podstawie porad wyczytanych na forach internetowych, może być niebezpieczne. Ułatwiony kontakt z lekarzem pozwala oszczędzać czas, nerwy, nareszcie zadbać o zdrowie we właściwy sposób, niemniej należy pamiętać, iż nie każde schorzenie, czy dolegliwości będą możliwe do zdiagnozowania i tego typu forma zasięgania opinii lekarskiej nie wyklucza konieczności osobistego stawiennictwa w placówce medycznej.

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Polecane artykuły

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.