Publikacje

Art. Spons.

Piękny trawnik wymaga cierpliwości i odpowiedniego przygotowania. Projekt i stworzenie ogrodu można zlecić profesjonalistom lub zająć się tym osobiście. W obu przypadkach kluczem do sukcesu jest prawidłowa pielęgnacja trawnika. Nierzadko konieczne jest jego regularne nawożenie, które dostarcza odpowiednich substancji odżywczych. Jak powinno wyglądać zakładanie trawnika w praktyce? Co zrobić, żeby trawa była gęsta i intensywnie zielona?

Czytaj artykuł 
Publikacje

„UWAGA! Dziś po południu i w nocy prognozowany silny wiatr i burze z opadami. Możliwe wyłączenia prądu. Unikaj otwartych przestrzeni” – tego typu SMS-y w ostatnich latach otrzymujemy na tyle często, że przestały już kogokolwiek dziwić. Rzadziej też zadajemy sobie pytanie, skąd biorą się tak gwałtowne i zaskakujące zmiany pogody, a także jakie to może mieć konsekwencje.

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Kto dziś nie jest zabiegany? Kto narzeka na niedobór obowiązków? W takich realiach codzienne gotowanie może być dużym wyzwaniem. Jedynym słusznym rozwiązaniem wydaje się zatem stawianie na szybkie przepisy. Oto 6 pomysłów na szybki obiad i deser, dzięki którym nie spędzisz długich godzin w kuchni!

Czytaj artykuł 
Art. Spons.

Jesteśmy częścią Grupy Ikano założonej przez twórcę IKEA Ingvara Kamprada.

Czytaj artykuł 
Publikacje

AUC

Akt o Usługach Cyfrowych / Digital Services Act (DSA) – informacja. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA
Art. Spons.

Marka RYOBI® w Polsce kojarzy się z elektronarzędziami oraz sprzętem do zastosowań domowych i ogrodowych – i jest to prawidłowe skojarzenie. Znamy gamę różnorodnych jej narzędzi dla majsterkowiczów, rzemieślników, pasjonatów ogrodów i hobbystów. W propozycjach firmy Ryobi Limited (właściciela marki RYOBI®) znajdziemy nie tylko sprzęt akumulatorowy, ale i inny, a także maszyny produkowane na potrzeby przemysłu. Zapraszamy do zapoznania się z historią marki RYOBI®!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.