Rośliny domowe

Rośliny domowe

Marzysz o pięknych kwiatach doniczkowych, ale nie masz czasu na ich pielęgnację i podlewanie? Poznaj mało wymagające gatunki roślin, które przetrwają w trudnych warunkach. Bez częstego podlewania, przesadzania i światła.

Czytaj artykuł 
Rośliny domowe

Nie wszystkie rośliny są bezpieczne dla dzieci – mogą być trujące, albo uczulać. Wybierając kwiaty do pokoju naszych milusińskich powinniśmy się kierować nie tylko wiekiem, ale i temperamentem dzieci. Wspólne hodowanie roślin może dać wiele radości, rozwijać wyobraźnię i być wstępem do przejmowania obowiązków domowych.

Czytaj artykuł 
Rośliny domowe

Storczyki to jedne z najbardziej eleganckich roślin doniczkowych na świecie, ale jak na "damę" przystało, są również bardzo wybredne. Być może i wy mieliście problemy z uprawą tych specyficznych roślin. Nie zniechęcajcie się jednak! Wybraliśmy osiem największych błędów, jakie popełniają hodowcy storczyków. Koniecznie sprawdźcie, czy nie popełniliście któregoś z nich!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.