Sponsor serwisu Leroy Merlin logo
Artykuł sponsorowany

Jakie trendy w kwestii doboru materaca, poduszek i pościeli do spania królują w tym sezonie

W porządku, powiedzmy sobie jasno: sezon na dobry sen trwa cały rok. Jednakże zdarzają się przełomy, nowe, fantastyczne rozwiązania, które co jakiś czas czynią nasze materace i poduszki jeszcze bardziej wygodnymi, jeszcze zdrowszymi. Od kiedy na rynku pojawiły się materace i poduszki szwedzkiego projektanta Hilding Anders, widzimy spore ożywienie w temacie dobrego wypoczynku w sypialni.

Jakie trendy w kwestii doboru materaca, poduszek i pościeli do spania królują w tym sezonie

Fot. Jeśli mówimy o obecnych trendach w dziedzinie materacy do spania, to trendy te wyznacza przede wszystkim legendarny Hilding / materiał promocyjny

Hilding wyznacza trendy - materace do łóżka

Za chwilę zaprezentujemy kilka patentowych pomysłów Hilding w zakresie akcesoriów do sypialni, ale - ponieważ ten producent może być jeszcze w Polsce zapoznany - kilka słów o tej firmie.

Jakie materace do łóżka są najlepsze? Zgodnym zdaniem ekspertów: te skandynawskie. Hilding Anders to światowego zasięgu potentat, który swoją produkcję rozpoczął już w 1939 roku w Szwecji. Dzieje tej firmy to nieustanny rozwój, który doprowadził do obecności materacy Hilding we wszystkich zakątkach świata i pozwolił na prowadzenie własnych ośrodków badawczych, w których najlepsi specjaliści od zdrowego snu, ergonomii, wellness i praktycznych rozwiązań poprawiających nasz komfort życia, nieustannie opracowują coraz to lepsze konstrukcje i materiały. Prosimy mieć więc tylko na uwadze, że pojawienie się Hilding także w Polsce, jest rodzajem przełomowego wydarzenia, ponieważ najwyższa, światowa jakość produktów jest proponowana przez Hilding w naszym kraju po nader dobrych cenach.

Fot. Nie ma jednej recepty / materiał promocyjny

Jeśli mówimy o obecnych trendach w dziedzinie materacy do spania, to trendy te wyznacza przede wszystkim legendarny Hilding. Opracowanie naprawdę dobrego materaca, który będzie służył naszemu zdrowiu i pomyślności (pamiętajmy, że prawie pół życia spędzamy śpiąc), to zadanie wyłącznie dla najlepszych. Możemy w największym skrócie wprowadzić klasyfikację na materace piankowe i sprężynowe. W klasie obu typów materacy znów przewodzi Hilding.

Materace piankowe tego warsztatu z Malmö składają się z wielu warstw. Żadna z nich nie pojawia się przypadkowo - wszystko ma służyć naszemu komfortowi i zdrowiu. Ponadto pianki stosowane przez Hilding to najnowsze osiągnięcia inżynieryjne: pianki visco, termoelastyczne, lateksowe, termoaktywne.

Materace sprężynowe od Hilding stosują zaś nowego rodzaju mikrosprężyny, które odbierają nacisk na powierzchnię materaca niezależnie, gdyż są umieszczone każda w osobnej kieszeni, zatem parametry nacisku punktowego (to wymierny wskaźnik komfortu przebywania na materacu) okazują się u tego producenta najlepsze.

Na pewno jednym z trendów w kwestii doboru materaca jest jego higieniczność i możliwie bliskie dostosowanie do produktów opatrzonych certyfikatem wyrobu medycznego. Otóż Hilding jeszcze raz okazuje się być liderem z materacami możliwymi do prania, zaopatrzonymi w znakomite pokrowce, przewiewnymi (wentylacja) i antyalergicznymi. I tak - wiele materacy do łóżka marki Hilding okazało się na tyle dobrymi, że uzyskały oficjalny status wyrobów medycznych, który gwarantuje najwyższy poziom jakości snu.

Poduszka do spania - co jest na topie?

Dziś, jeśli myślimy "poduszka do spania", wybór dotyczy w pierwszej kolejności poduszek profilowanych z pianek syntetycznych lub poduszek z naturalnego pierza. To główne trendy. Wśród nas znajdą się tacy, dla których sen na poduszce z gęsiego pierza będzie szczytem wygody i dbałości o kręgosłup, ale równie liczna grupa ludzi opowie się za poduszkami piankowymi, ufając technologiom tworzenia doskonałych materiałów syntetycznych i zaawansowanemu wyprofilowaniu tych poduszek.

Nie ma jednej recepty. Poduszki puchowe Hilding to złożone, wielokomorowe i doskonale zaprojektowane z myślą o naszym komforcie produkty. Jednakże trudno przeoczyć zalety osiągnięć laboratoriów chemicznych, które zdołały wytworzyć pianki absolutnie higieniczne, doskonale dostosowujące się do warunków (np. nacisk, temperatura).

Sklep z materacami i poduszkami od Hilding Anders

Wystarczy uzmysłowić sobie jedną sprawę: jakość naszego snu ma decydujący wpływ na nasze zdrowie ogólne. Dlatego właśnie tak ważna jest ranga producenta (Hilding Anders bez wątpienia znajduje się w ścisłej światowej czołówce) oraz sklep z materacami, w którym dokonujemy zakupu. 15 lat gwarancji na materac to standardowa propozycja firmy Hilding. Warto więc wybrać sklep z materacami i poduszkami stabilny, posiadający już pozycję na rynku, taki, który zapewni nie tylko wygodne zakupy, ale też wieloletnią obsługę.

Materiały promocyjne

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.