Sponsor serwisu Leroy Merlin logo
Artykuł sponsorowany

Zaczynasz pracę jako architekt wnętrz? Zobacz w co warto zainwestować!

Rozpoczynając pracę projektanta i architekta wnętrz musisz przygotować się na wiele zadań, których odpowiednie wykonanie przybliży Cię do finału, którym jest stylowe i funkcjonalne wnętrze. Można tworzyć wiele koncepcji i projektów, które może być ciężko zrealizować w rzeczywistości.  Projektowanie wnętrz i architektura wymagają ciągłej praktyki i nadążania za trendami i modami świata aranżacji wnętrz.  Bycie projektantem jest wyróżniającą się profesją, gdzie trzeba wykazać się pełnym profesjonalizmem ale także iść na pewne ustępstwa.

Zaczynasz pracę jako architekt wnętrz? Zobacz w co warto zainwestować!
Fot. Materiały promocyjne

Projekt vs. rzeczywistość

Przygotowywanie projektów dla klientów jest trudną pracą. Przekonanie klienta do koncepcji projektanta lub architekta często wymaga sporej ilości korekt. Częsta zmiana wizualizacji, kolorów, materiałów to już norma podczas wykonywania koncepcji projektu. Odpowiednie przygotowanie aranżacji wnętrza jest sztuką i często wymaga od projektanta dobrego poznania klienta i jego upodobań.
Przygotowanie szczegółowego projektu to dopiero początek drogi, której finałem jest urządzone mieszkanie lub dom. Przeniesienie etapu z projektu komputerowego czy z rysunku technicznego na rzeczywistą przestrzeń, czyli budowę często bywa wprost niemożliwe. Sztuką jest zaprojektowanie takiej koncepcji, która będzie możliwa do zrealizowania. Dlatego na początku swojej projektowej czy architektonicznej drogi warto zainwestować w narzędzia, które ułatwią tę pracę. W narzędzia, które nie tylko pomogą znaleźć klientów ale pozwolą skontaktować się z osobami świadomymi, które choć w stopniu koncepcji czy wizualizacji wiedzą jak mniej więcej będzie wyglądało ich przyszłe wnętrze. Świadomy klient to także klient, który choć wstępnie zweryfikował swoje wymagania wobec rzeczywistości i produktów dostępnych na rynku oraz ich cen.

I tu z pomocą przychodzą aplikacje oraz media społecznościowe i portale z branży home&decor. Dziś zapoznamy się z aplikacją KIS list i powiemy, dlaczego warto założyć profil firmowy na portalu AboutDecor.

AboutDecor i KIS LIST – dlaczego warto zainwestować w nowe technologie?

Portal internetowy AboutDecor to miejsce, gdzie można znaleźć tysiące inspiracji w postaci zdjęć i opisów wnętrz domów i mieszkań. Zadaniem tej nowoczesnej platformy internetowej jest połączenie posiadaczy mieszkań i właścicieli domów z projektantami, wykonawcami i producentami wyposażenia wnętrz. AboutDecor to miejsce, gdzie można znaleźć najnowsze, topowe projekty wnętrz i niecodzienne aranżacje. Dzięki zawartym na portalu zdjęciom inspiracyjnym wnętrz wielu projektantów i architektów może w prosty sposób dotrzeć do szerszego grona użytkowników i klientów. Wystarczy tylko założyć konto na https://aboutdecor.pl/rejestracja, następnie aktywować je przez adres e-mail. Niewątpliwą zaletą tej platformy jest docieranie do nowej grupy odbiorców zainteresowanych remontem i wykończeniem wnętrz. W pierwszej fazie rozwoju każdy architekt i projektant wnętrz dostają pełne wsparcie zespołu redakcyjnego w procesie utworzenia konta i dodania zdjęć i projektów inspiracyjnych. AboutDecor pomoże stworzyć profesjonalny, wizerunkowy profil firmy i odpowiednio wypromuje ja w budowanej społeczności wnętrzarskiej. Mechanizm wiadomości AboutDecor pozwala na bezpośredni kontakt z klientem i odpowiednio dobrana strategia reklamową pozwoli przekierować ruch na stronę danego architekta i projektanta wnętrz. To idealne narzędzie zarówno dla rozpoczynających swoją dzielność w branży home&decor oraz firm szukających nowych klientów.

Keep It Simple- KIS LIST

Aby zaprojektować swój wymarzony dom czy urządzić wyśnione mieszkanie powinniśmy zacząć od pomysłu, a następnie pomysł ten przedstawić architektowi, który nada mu odpowiednia formę i sprawi, że stanie się realny do wykonania. Zaprojektowanie funkcjonalnego i stylowego wnętrza wymaga nie tylko umiejętności przygotowania rysunków technicznych, ale także przygotowania listy zakupów i niezbędnego na tym etapie kosztorysu. I tu niezbędna okaże się aplikacja KIS list. KIS to skrót od „Keep it Simple” - to aplikacja dla architektów i projektantów wnętrz do tworzenia kosztorysu i listy zakupów. Czasochłonne excelowskie tabele, których uzupełnianie nie jest najprzyjemniejszą pracą i zajmuje naprawdę dużo czasu, to dla architektów ważny element pracy. Aplikacja KIS List jest genialna w swojej prostocie. Przygotowanie listy zakupów polegające na kopiowaniu opisów i zdjęć produktów, obliczaniu cen oraz ciągłej korekcie wszystkich elementów zostało usprawnione do tego stopnia, że przygotowanie takiej listy to kilka kliknięć podczas wizyty w e-sklepie. KIS List automatycznie pobiera zdjęcie i opis produktu, a także jego cenę. Tak sporządzoną listę w prosty sposób udostępnia się klientowi, który ma możliwości zaakceptowania bądź odrzucenia produktów i dodania swojego komentarza.

Super promocja - 500 zł Cashback dla Architekta i Projektanta Wnętrz

Dla nowych użytkowników portal AboutDecor i aplikacja KIS List przygotowała specjalną ofertę. Każdy architekt i projektant wnętrz bon reklamowy równowartości 500 zł na reklamę w portalu AboutDecor. Wystarczy założyć konto na KIS List, a następnie dodać 200 zdjęć aranżacyjnych do swojego profilu na AboutDecor, żeby otrzymać pakiet reklamowy warty nawet 500 zł. Szczegóły promocji w linku: https://aboutdecor.pl/p/nowe-narzedzia-dla-architekta

Artykuł sponsorowany

materiał promocyjny

Artykuł sponsorowany

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA

Ostatnio spodobało się

Informacja

Nie możesz dodać komentarza do tej treści. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Wyślij mailem

Informacja

Zgłoś nadużycie

Informacja

To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.