Newsroom 07.01.2019

Sople tak samo jak piękne, bywają również niebezpieczne. Najczęściej znajdują się nad głowami, a ich zerwanie się może doprowadzić nawet do śmierci. Jak można się ich pozbyć w bezpieczny sposób?

Czytaj artykuł 

Im więcej śniegu na dachu, tym częściej powstają na jego obrzeżach sople. Nieraz zachwycają one swoim wyglądem, pięknie mieniąc się w świetle zimowego słońca. Czy mogą być jednak niebezpieczne? Jakie niosą ze sobą zagrożenia?

Czytaj artykuł 

Zachwycające malarskie ogrody Dana Pearsona można podziwiać na całym świecie – od Wielkiej Brytanii po Japonię, od USA po Włochy. Ten światowej sławy architekt krajobrazu sztuki ogrodniczej uczył się w Królewskich Ogrodach Botanicznych w Kew. W książce „Rok w ogrodzie” opisuje, jak niezwykłym i ubogacającym doświadczeniem jest praca i sama kontemplacja ogrodu. Rozwój osobisty, wewnętrzna odnowa, uzdrawiająca moc natury –nie trzeba coacha ani psychoterapeuty, wystarczy kilka doniczek na parapecie okna.

Czytaj artykuł 

W obecnych czasach numer kondygnacji nie jest już tak istotnym czynnikiem wyboru lokalu mieszkalnego, jak lokalizacja czy cena nabycia, wciąż ma jednak istotne znaczenie dla większości nabywców mieszkań zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Czy jednak mieszkania parterowe wciąż uznawane są za lokale drugiej kategorii?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.