Newsroom 23.04.2019

Azalia wypuszcza kiście jaskrawych kwiatów na tle połyskujących, ciemnozielonych liści. Ta niezwykle dekoracyjna roślina będzie tematem dzisiejszego artykułu.

Czytaj artykuł 

Rok 2019 to przede wszystkim kontynuacja i wzmocnienie zeszłorocznych trendów w urządzaniu łazienek, takich jak czerń, marmur czy wolnostojące wanny. Pojawiły się jednak nowe elementy, np. płytki 3D czy mnogość inteligentnych rozwiązań. Projektując łazienkę, trzeba pamiętać, że zwykle jest to wybór na lata. Warto więc stworzyć wnętrze wygodne i funkcjonalne, aby zapewnić sobie codzienny komfort podczas jego użytkowania.

Czytaj artykuł 

Domy skandynawskie od dłuższego czasu są bardzo popularne na rynku budowlanym i architektonicznym. Co sprawia, że kupujący tak chętnie je wybierają? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Poniżej garść inspiracji niezbędnych do podjęcia decyzji o budowie w skandynawskim stylu.

Czytaj artykuł 

Wyładowania atmosferyczne to spore zagrożenie dla naszych sprzętów elektrycznych. Warto więc w porę pomyśleć o ochronnikach przepięciowych. Dzięki instalacji odgromowej możemy również zabezpieczyć dom przed pożarem, który może być wywołany uderzeniem pioruna.

Czytaj artykuł 

Coraz częściej właściciele balkonów, tarasów lub niewielkich  ogrodów pragną wygospodarować choćby niewielką przestrzeń na zaistnienie w nich  ekologicznych roślin jadalnych. Warzywa i zioła z powodzeniem można uprawiać w skrzyniach, a w dodatku taki "ogród warzywny" może doskonale prezentować się i urozmaicać nasz balkon czy też ogród.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.