Newsroom 07.05.2019

Zwykło się mawiać, że w pomieszczeniach, w których spędzamy aktywnie czas z rodziną czy znajomymi, najlepiej używać kolorystyki, mającej działanie pobudzające, np. pomarańczy czy różnorodnych odcieni koloru żółtego. Zaś we wnętrzach przeznaczonych do wypoczynku i relaksu – głównie barw wyciszających emocje, np. błękitów bądź zieleni. Z szerokiej palety kolorów, przy aranżacji domu lub mieszkania sami możemy jednak swobodnie wybierać te, które najlepiej odpowiadają naszym upodobaniom. Kreatywną zabawę kolorami czas zacząć!

Czytaj artykuł 

Marka Indesit wprowadziła na polski rynek całkowicie nową linię wąskich kuchenek wolnostojących (50 cm). Wchodzący w skład nowej gamy produktów model Indesit IS5V8GMW/E został jako pierwszy wyposażony w funkcję Push&Go. Nowa gama oferuje również takie udogodnienia jak czyszczenie parą czy Click&Clean – możliwość wymontowania przedniej szyby piekarnika, co znacząco ułatwia jej czyszczenie. 

Czytaj artykuł 

Gołębie to stały element miejskiego krajobrazu. Jest to także jeden z najbardziej uciążliwych gatunków zwierząt zamieszkujących miasto. Skąd się biorą i jakie zagrożenia ze sobą niosą?

Czytaj artykuł 

Przedpokój stanowi wizytówkę domu. Zwykle jest nieduży, często wąski oraz trudny do urządzenia. Nie znaczy to jednak, że jego wystrój musi być skromny i nastawiony jedynie na funkcje praktyczne.

Czytaj artykuł 

W Polsce tradycyjna budowa domu jest długotrwała i bardzo kosztochłonna. Alternatywą dla nich są domy modułowe – składane w wybranym miejscu z gotowych, fabrycznie wyprodukowanych komponentów. Ze względu na uproszczony proces budowy zdają się dobrym wyborem dla tych, którym zależy, by szybko wprowadzić się do swojego nowego domu.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.