Newsroom 09.09.2019

W dobie postępującego rozwoju budownictwa i zwiększającej się świadomości ekologicznej społeczeństwa, wyzwania dla inwestorów, architektów i urbanistów stają się coraz większe. Zielone elewacje są jedną z form, która wpisuje się w koncepcję zrównoważonego budownictwa.

Czytaj artykuł 

Lato powoli zbliża się do końca, na drzewach coraz częściej pojawiają się kolorowe liście, ogrody zaczynają stroić się w brązy, żółcie i purpurę, dni są coraz krótsze, a wieczory i ranki chłodniejsze. To znak, że jesień zbliża się wielkim krokami. Podpowiemy wam, jak zadbać o ogród oraz wszystko, co się w nim znajduje przed nadejściem zimy, aby bez problemu powitać kolejny sezon.

Czytaj artykuł 

Garderoba to dla wielu osób gwarancja porządku. Jest ona powszechna w większości domów i większych mieszkań. Przyda się zawsze wtedy, gdy nie jesteśmy w stanie pomieścić wszystkich przedmiotów w szafach. Dzięki dobrze zorganizowanej garderobie rzeczy są posegregowane, przez co łatwo je znaleźć, a to oszczędza czas. Ponadto poukładane ubrania dłużej nam posłużą.

Czytaj artykuł 

Nowe ubrania jeszcze nigdy nie były tak łatwo dostępne. Od 2000 roku konsumpcja odzieży wzrosła dwukrotnie. Jednocześnie obecnie konsumenci korzystają ze swoich ubrań dwukrotnie krócej. 20% z nich jest wyrzucanych ze względu na uszkodzenia takie jak poplamienie lub zużycie.*

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.