Newsroom 27.03.2020

Pelargonie nie sprawiają problemów w uprawie, dlatego cieszą się dużą popularnością. Odpowiednio pielęgnowane kwitną obficie od wczesnej wiosny, aż do pierwszych przymrozków.

Czytaj artykuł 

Po jesienno-zimowych chłodach przyszedł czas na słoneczny powiew wiosny, którą czuć już w powietrzu. To doskonały moment, aby rzucić okiem na swój balkon, taras lub ogród i wprowadzić do nich kilka elementów, które sprawią, że przemienią się w prawdziwą oazę relaksu. Poznajcie inspiracje od Activejet i Tuckano!

Czytaj artykuł 

Kiedyś praca zdalna była czymś abstrakcyjnym – dzisiaj to norma.  Zobacz, jak urządzić miejsce do pracy w domu i dlaczego jest potrzebne.

Czytaj artykuł 

Czyszczenie z użyciem pary to coraz popularniejszy sposób na sprzątanie domu. Ma sporo zalet: przebiega szybciej, jest prostsze i bardziej higieniczne, nie wymaga używania żadnych dodatkowych detergentów. Czyszczenie parą pozwala wyeliminować szkodliwe patogeny – bakterie, grzyby oraz wirusy, w tym także koronawirusy.

Czytaj artykuł 

Gąbki do mycia naczyń to siedlisko chorobotwórczych bakterii. Jak często je wymieniać, czy można je odkażać w occie albo mikrofalówce, czym je zastąpić? 

Czytaj artykuł 

Filmy, gry planszowe, różnorodne zabawy – sposobów na ciekawe spędzenia czasu z najmłodszymi w domu jest wiele. Kreatywność młodych członków rodziny pomogą wyzwolić również inspirujące eksperymenty, które można wspólnie przeprowadzić w domowym zaciszu, wykorzystując do tego chemiczne zagadki. To doskonały sposób na naukę i rozrywkę zarazem. Oto pomysły jak nie dać się nudzie oraz inspiracje dla dzieci, rodziców i nauczycieli!

Czytaj artykuł 

W ostatnich tygodniach praca zdalna stała się codziennością dla wielu osób. Co za tym idzie, spędzają one więcej czasu w swoich czterech ścianach, niejednokrotnie decydując się przy tej okazji na mniejsze lub większe prace remontowe czy wykończeniowe. Niemałą grupę nowa sytuacja zastała także już w trakcie remontu czy budowy domu. Małopolski producent – OKNOPLAST – właśnie zaoferował im wygodną i bezpieczną formę zakupu okien i drzwi w ramach programu Bezpieczna Rezerwacja.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.