Newsroom 07.05.2020

W dzisiejszym odcinku z cyklu „Ogród Warzywny” będzie mowa o wysiewie fasolki szparagowej oraz ogórków wprost do gruntu. Przeprowadzimy też przegląd rozsad i tego co dzieje się na grządkach. Zapraszamy!

Czytaj artykuł 

Produkcja neutralna pod względem emisji CO2 jest przełomowym elementem strategii 360 ° marki GROHE w zakresie zrównoważonego rozwoju, która oznacza wszechstronne działania obejmujące zarówno pracowników, dostawców, klientów jak i procesy wewnątrz i na zewnątrz firmy oraz jej wkład społeczny. Następny cel: przestrzenie biurowe staną się neutralne dla klimatu do 2021 roku. Firma GROHE pomaga konsumentom zmniejszyć ich ślad węglowy w codziennym życiu.

Czytaj artykuł 

W kwietniu Instytut Matki i Dziecka w Warszawie zwrócił się z apelem o wsparcie w walce z Covid-19. Oras, fiński producent armatury, przekazał na potrzeby szpitala baterie bezdotykowe, które umożliwiają zachowanie higieny rąk bez kontaktu z powierzchnią urządzenia.

Czytaj artykuł 

Minimalizm to prostota, skromność i elegancja. W tym stylu nie ma miejsca na przepych, brak umiaru i efekciarstwo. W kuchni objawia się gładkimi frontami, pojemnymi szufladami oraz subtelnym wykończeniem.

Czytaj artykuł 

W tym roku możemy spodziewać się prawdziwej inwazji ślimaków, które uwielbiają wilgoć. Żerują, gdy jest pochmurno lub pada deszcz. Te małe zwierzątka potrafią wyrządzać spore szkody – uszkadzają liście, łodygi, owoce, kwiaty, jak również korzenie, cebule i bulwy. Jak się ich pozbyć z ogrodu? Przygotowaliśmy dla was zbiór skutecznych sposobów.

Czytaj artykuł 

Jak najlepiej poznać markę? Poznając ludzi, którzy za nią stoją. Historia marek to opowieść o pasji, zaangażowaniu i umiejętnościach. Tak też jest w przypadku poznańskiej firmy ZAJC.

Czytaj artykuł 

Zgodnie z komunikatami WHO, wiele wskazuje na to, że Covid-19 będzie z nami jeszcze przez jakiś czas. W tej sytuacji najmądrzejszym rozwiązaniem jest szybkie dostosowanie się do nowych warunków, co czynią kolejne branże. Wśród nich są deweloperzy. Zdalny wybór i rezerwacja mieszkań to już teraźniejszość.

Czytaj artykuł 

Radość i ekscytacja związane z rozpoczęciem nowego etapu w życiu - te dwa uczucia towarzyszą zwykle przeprowadzce do nowego domu czy mieszkania. Bo miejsce, w którym mieszkamy, nasz dom, to nie tylko pojmowany dosłownie budynek użytkowy, przystosowany pod względem konstrukcyjnym i przeznaczony do celów mieszkalnych. Dom to nasze miejsce na ziemi. Ostoja i twierdza. Tu spędzamy ogromną część swojego czasu. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie ma otoczenie, w którym przebywamy. Jak stworzyć zdrowy dom, czyli najlepsze miejsce do życia? Bezpieczną przestrzeń, która pozytywnie wpływa na zdrowie wszystkich domowników? Okazuje się, że aby mieć zdrowy dom wystarczy trzymać się poniższych reguł. A spełnia je wszystkie jedno urządzenie – rekuperator.

Czytaj artykuł 

Koronawirus, który od kilkunastu tygodni straszy świat ma duży wpływ na nasze życie. Wpływa na jego komfort w sposób znaczący. Jeszcze nigdy tak wielu z nas nie czuło się tak bezsilnie w walce z czymś czego nie można zobaczyć, a tak bardzo nam zagraża.

Czytaj artykuł 

W dzisiejszym artykule z cyklu „Dom Pełen Kwiatów” będzie mowa o skrzydłokwiatach. Co zrobić, żeby były w dobrej kondycji? Jak odratować zwiędnięte rośliny i sprawić, by ponownie zakwitły?

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.