Newsroom 23.09.2020

W przypadku starych, zabytkowych budynków może zdarzyć się tak, że tynk zaczyna odpadać. W jaki sposób można poradzić sobie z tym problemem? Przeczytaj!

Czytaj artykuł 

Chciałbyś samodzielnie udekorować swoje mieszkanie, aby dodać mu uroku, ale obawiasz się, że brak Ci dekoratorskiej smykałki? Teraz każdy może odkryć w sobie artystę, dzięki gotowym szablonom do dekoracji pomysłu Annie Sloan.

Czytaj artykuł 

Podpowiadamy, jak rozmrozić zamrażarkę i zabezpieczyć wyjęte z niej zamrożone produkty na czas czyszczeni oraz jak bez chemii wyczyścić komorę, aby pachniała świeżością i jak zakonserwować uszczelkę drzwi.

Czytaj artykuł 

W dzisiejszym artykule z cyklu „Ogród Ozdobny” będzie mowa o sadzeniu tulipanów. Zapraszamy!

Czytaj artykuł 

Przed nami dwie kolejne metamorfozy domów oraz historie rodzin, obok których nie można przejść obojętnie.

Czytaj artykuł 

Każdy rodzic wie, jak trudne bywa urządzanie dziecięcego pokoju. W niewielkiej przestrzeni pomieścić trzeba niezbędne meble, zabawki i kącik do nauki. Dużym wyzwaniem bywa również pogodzenie zmysłów estetycznych dorosłych z upodobaniami najmłodszych. Oto kilka metamorfoz pokoi dziecięcych, które zainspirują was do wspólnego remontu.

Czytaj artykuł 

Apteka w ogrodzie to cykl artykułów, w którym przybliżamy wam i podpowiadamy, jak uprawiać zapomniane lub mniej znane rośliny zielne, które posiadają przydatne i zdrowotne właściwości. Dziś przedstawimy właściwości lecznicze dzikiej róży oraz krwawnika pospolitego, a także ciekawostki, wierzenia i zabobony związane z tymi roślinami.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.