Newsroom 12.05.2021

W programie „ZRÓB TO…” pokażemy ci, jak w łatwy i tani sposób z ogólnodostępnych materiałów, możesz przygotować coś oryginalnego dla siebie, dziecka, do ogrodu czy na prezent. Spróbuj i ZRÓB TO sam!

Czytaj artykuł 

Okres pomiędzy wpłaceniem hodowcy zadatku za szczeniaka jest wypełniony nie tylko gorączkowym oczekiwaniem na nowego domownika, ale również przygotowaniami do jego przybycia. Kompletowanie wyprawki dla szczeniaka to ogromna przyjemność, szczególnie dla dzieci, które zwykle nie mogą się doczekać jego przyjazdu do domu i chętnie uczestniczą w zakupach. Co trzeba kupić, aby naszemu pieskowi niczego nie brakowało?

Czytaj artykuł 

Już dziś wieczorem czeka nas kolejne spotkanie z ekipą Naszego Nowego Domu oraz wyjątkowymi bohaterami odcinka!

Czytaj artykuł 

Basset artezyjsko-normandzki to pies, który jest typowym myśliwym. Rasa wykorzystywana jest głównie przy polowaniach, chociaż szczeniaki szkolone są również do samotnej pracy bądź opieki nad stadem. Jakie jest usposobienie basseta? Jaka jest cena tego myśliwskiego psa? Dowiedz się więcej o bassecie artezyjsko-normandzkim.

Czytaj artykuł 

Trawnik jest wizytówką naszego ogrodu. By wyglądał dobrze, musimy go regularnie kosić. Na rynku znajdziemy szeroką ofertę kosiarek: od elektrycznych po spalinowe. Łatwo się w tym pogubić, dlatego podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przed zakupem.

Czytaj artykuł 

Sprawdzamy, jakie inne objawy towarzyszą czkawce oraz co właściwie oznacza ona u psów!

Czytaj artykuł 

Hortensja bukietowa to roślina coraz częściej goszcząca w naszych ogrodach. Spośród wielu odmian na uwagę zasługuje hortensja Silver Dollar, charakteryzująca się kompaktowym pokrojem i atrakcyjnym wyglądem. Jakie warunki należy jej zapewnić, by jej śnieżnobiałe kwiaty były dekoracją ogrodu przez cały sezon?

Czytaj artykuł 

Rolety mają wiele zalet: w lecie chronią przed promieniami słońca, zapewniając chłód w pomieszczeniach, w zimie – pozwalają na ograniczenie kosztów związanych z ogrzewaniem. Ponadto utrudniają włamywaczom dostanie się do domu, zapewniają ochronę przed hałasem oraz niwelują wychładzające działanie wiatru. Plusów z posiadania rolet jest więc całkiem sporo, podobnie jak... ich rodzajów. Jakie najlepiej sprawdzą się w twoim domu?

Czytaj artykuł 

W 237. odcinku  Naszego Nowego domu ekipa remontowa Kasi Dowbor odwiedziła Podkarpacie. Tam poznała rodzinę pana Mariusza. Remont nie przebiegał bez komplikacji, ale wspólnymi siłami wszystkich architektów i budowlańców, udało się doprowadzić go do końca.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.