Newsroom 04.06.2021

Uprawa roślin w ogrodzie przysparza niesamowitą radość, szczególnie jeżeli możemy cieszyć się pięknymi kwiatami przez cały okres wiosenno-letni. Jest niewiele gatunków, których okres kwitnienia trwałby tak długo. Jednak planując konkretne sadzonki różnych odmian, możemy co chwilę podziwiać zupełnie nowe kwiaty. Do jednych z gatunków, którym warto poświęcić nieco uwagi, jest floks kanadyjski, a także floks szydlasty.

Czytaj artykuł 

W programie „ZRÓB TO…” pokażemy ci, jak w łatwy i tani sposób z ogólnodostępnych materiałów, możesz przygotować coś oryginalnego dla siebie, dziecka, do ogrodu czy na prezent. Spróbuj i ZRÓB TO sam!

Czytaj artykuł 

Ze względu na swoje małe rozmiary, często ten pies traktowany jest jak zabawka. Wpływ może mieć na to jego usposobienie. Jaki jest prawdziwy charakter chihuahua? Czy te pieski mają dobre zdrowie? Jaka jest średnia długość życia chihuahua? Na jakie choroby cierpi ta rasa? Chihuahua może być krótkowłosa czy długowłosa? Jaka jest cena szczeniaka? Co powinien zawierać opis ogłoszenia? Charakterystyka rasy oraz użyteczne informacje na temat hodowli znajdują się w tym artykule.

Czytaj artykuł 

Jesienne i wiosenne przycinanie to najważniejszy punkt pielęgnacji wszystkich drzewek owocowych. Nie jest to skomplikowane, ale warto wiedzieć, jak to zrobić, by nie zniszczyć rośliny. Przedstawiamy krótki poradnik, jak przycinać gruszę krok po kroku.

Czytaj artykuł 

Życie pracowników na budowie nie jest usłane różami. Wraz z kamerą obserwujemy perypetie ekip budowlanych i remontowych. Jak naprawdę wygląda ich praca i życie osobiste?

Czytaj artykuł 

Dekoratornia to magazyn wnętrzarski oparty na formule telenoweli dokumentalnej - łączy treści poradnikowe oraz prawdziwe perypetie bohaterów poszczególnych odcinków. W programie pokazano, jak łatwo i szybko oraz niewielkim kosztem sprawić, żeby miejsce, w którym mieszkamy, stało się lepsze i bardziej przyjazne.

Czytaj artykuł 

Kosmos to piękna roślina, którą często obsadzamy ogrody. Czym charakteryzuje się ta bylina? Jak wygląda jej uprawa i pielęgnacja? Kosmos onętek - pielęgnacja i wymagania. 

Czytaj artykuł 

Plamy z tłuszczu na ścianie w kuchni są niestety nieuniknione. Nawet jeśli będziesz bardzo uważać, zawsze zdarzy się, że coś się rozleje, albo tłuszcz zacznie pryskać na wszystkie strony. Na dodatek często na ścianach pozostają ślady po małych, brudnych rączkach. Z płytek bardzo łatwo jest je zmyć, gorzej, jeśli zacieki pojawiły się na farbie. Da się to jednak zrobić bez większego problemu – dowiedz się, jak zmyć tłuste plamy ze ściany krok po kroku.

Czytaj artykuł 

Muszki owocówki zdecydowanie nie należą do najprzyjemniejszych współlokatorów. Kiedy tylko zostawimy przekrojony, słodki owoc na jeden dzień, potrafią pojawić się w domu dosłownie… błyskawicznie. Owady może i nie szkodzą człowiekowi, jednak ich obecność jest co najmniej frustrująca. Zwalczanie muszek owocówek wcale nie musi być jednak trudne i uciążliwe. Dowiedz się, jak zlikwidować muszki owocowe sprawdzonymi, domowymi sposobami!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.