Newsroom 23.09.2021

Do niedawna uznawane było za relikt przeszłości. Wielu osobom kojarzyło się ze staromodnymi parapetami, schodami w starych budynkach czy nawet… nagrobkami. Dzisiaj lastryko z przytupem wraca na salony. Projektanci wnętrz znajdują dla niego zastosowanie w niemal wszystkich pomieszczeniach w domu. Motyw lastryko wykorzystuje się też na tapetach ściennych czy filiżankach, a nawet – toaletach! Sami zobaczcie, jak wiele możliwości daje nam lastryko!

Czytaj artykuł 

Niektóre gatunki roślin w naszych ogrodach potrzebują jesiennego przycinania. Podowiadamy, jaki zabieg należy wykonac, aby rośliny rozwijały się pieknie i zdrowo.

Czytaj artykuł 

Podczas jesieni nie wolno nam zaniedbywać trawnika. Konsekwencje tego będą widoczne na wiosnę, kiedy topniejący śnieg zacznie odkrywać zniszczoną powierzchnię zapomnianej darni. Jak tego uniknąć? Właśnie teraz jest najlepszy moment, aby przygotować trawnik na przyszły sezon.

Czytaj artykuł 

Przełom września i października to idealny moment na jesienne nawożenie roślin w ogrodzie. Podpowiadamy jakie nawózy i kiedy najlepiej zastosować.

Czytaj artykuł 

W kolejnym odcinku najnowszej edycji Naszego Nowego Domu ekipa programu odwiedziła rodzinę mieszkającą w Trzcińcu . W domu wymagającym gruntownego remontu mieszkała pani Maria z dwójką dzieci.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.