Newsroom 21.01.2022

Rośliny to niezwykła ozdoba wnętrza. Dodatkowo błyszczące liście sprawiają, że prezentuje się ona zdrowo i okazale. Aby nabłyszczanie liści domowymi sposobami zdało swój egzamin, musisz w pierwszej kolejności dowiedzieć się, czy zabieg można zastosować na danej roślinie.  

Czytaj artykuł 

Sądzisz, że dobrze znasz się na meblach i potrafisz rozróżnić te nawet najbardziej nietypowe? Sprawdź się w naszym quizie!

Czytaj artykuł 

Fikusy to bardzo popularne i najczęściej uprawiane rośliny doniczkowe w naszych domach, mieszkaniach oraz biurach. Te pochodzące głównie z tropikalnych rejonów, egzotyczne rośliny z powodzeniem uprawiane w warunkach domowych, należą do rodziny morwowatych (Moraceae), która liczy setki gatunków. Przedstawiamy figowca sprężystego. Jakie są jego wymagania w uprawie i pielęgnacji. Jak rozmnażać figowca sprężystego?

Czytaj artykuł 

Jednym z najpopularniejszych sposobów wykończenia podłogi są płytki ceramiczne. Stosuje się je głównie w łazience oraz kuchni. Układanie płytek samemu nie jest skomplikowaną czynnością. Wystarczy wykazać się podstawowymi umiejętnościami, zaopatrzyć się w odpowiednie materiały i narzędzia, a także zapoznać się z poniższym poradnikiem. Podpowiadamy, jak układać płytki ceramiczne krok po kroku.

Czytaj artykuł 

Storczyki to jeden z najpiękniejszych roślin doniczkowych. Ich uprawa, choć trudna, przynosi ogromną satysfakcję. Na co zwracać uwagę, kupując te kwiaty w sklepie? Jak pielęgnować  roślinę? Ogrodnik wyjaśnia, jak rozmnażać storczyki krok po kroku.  

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.