Newsroom 06.05.2022

Cantedeskia, arisema, obrazki włoskie – to jedne z najpopularniejszych roślin zaliczanych do grupy kwiatów obrazkowych. Są one przeznaczone do sadzenia w gruncie. Tworzą wspaniałe kompozycje kwiatowe, a ich egzotyczny wygląd zachwycą każdego. Jak uprawiać je w domowym ogrodzie? Sprawdź najważniejsze wskazówki. 

Czytaj artykuł 

Surfinia to jedna z piękniejszych roślin ogrodowych – o zwisających pędach i różnokolorowych kwiatach. W odpowiednich warunkach kwitnie nawet od maja do października. Co zrobić, żeby stworzyć roślinie takie okoliczności? Sprawdź, jak dbać o surfinię, aby kwitła cały sezon!

Czytaj artykuł 

Miniaturowe krzewy ozdobne są nie tylko pięknym, ale też uniwersalnym dodatkiem do każdego ogrodu. Dzięki nim można osiągnąć zapierający dech w piersiach efekt nawet na niewielkiej przestrzeni. Jakie krzewy są dekoracyjne i łatwe w uprawie? Sprawdźcie naszą listę top 10!

Czytaj artykuł 

Pelargonie zwisające, nazywane też bluszczolistnymi, to piękne rośliny balkonowe, które odpowiednio pielęgnowane kwitną aż do późnej jesieni. Podpowiadamy, co zrobić, by obficie kwitły i na co zwrócić uwagę podczas ich sadzenia.

Czytaj artykuł 

Mszyce to poważni wrogowie każdego zadbanego ogrodu. Są wyjątkowo groźne, ponieważ pozbawiają roślinę soków. Najczęściej żerują na młodych pędach, liściach oraz kwiatostanach. Hamują rozwój roślin i mogą doprowadzić nawet do ich obumierania. W walce z nimi warto wykorzystać naturalnych sprzymierzeńców, jakimi są biedronki. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.