Newsroom 14.05.2022

Pomidory to jedne z bardziej lubianych warzyw. Nic zatem dziwnego, że wiele osób uprawia je w swoich ogródkach – czy to w gruncie czy na balkonie lub tarasie. Niestety pomidory są również bardzo narażone na choroby, którym sprzyjają warunki atmosferyczne w Polsce. Jakie są najczęstsze choroby pomidorów, jak je zwalczać i zapobiegać im w przyszłości? Sprawdź! 

Czytaj artykuł 

Przedstawiamy najlepsze propozycje roślin, które z powodzeniem można sadzić na obwódkach i obrzeżach rabat. Sprawdź, jakie gatunki wybrać i jak o nie dbać, by pięknie prezentowały się w ogrodzie.

Czytaj artykuł 

Bugenwilla gładka pochodzi z tropikalnych lasów Brazylii, ale już na dobre zadomowiła się również w krajach basenu Morza Śródziemnego. Jest to pnącze, w naturalnych warunkach zimozielone i cierniste. Najczęściej sadzone jest przy nagrzewających się murach lub płotach. Czasami sadzone jest też jako żywopłot lub formuje i przycina się je na ozdobne drzewko. Podpowiadamy, jak uprawiać bugenwillę w naszych warunkach klimatycznych.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.