Newsroom 22.06.2022

Ondulina na dach to rozwiązanie, z którego coraz częściej korzystają inwestorzy. Ten rodzaj pokrycia ma sporo zalet. Główna to ta, że to niezwykle tani sposób na dach w porównaniu chociażby z tradycyjną dachówką czy blachą. Sprawdzamy, co to jest ondulina na dach, jak ją montować oraz gdzie się ją stosuje.

Czytaj artykuł 

W letnie wieczory bardzo często można podziwiać latające chrząszcze. Jednak to, co fascynuje domorosłych entomologów, jest sygnałem ostrzegawczym dla właścicieli ogrodów. Dlaczego? Ich larwy żerują na korzeniach roślin, w tym trawy. Jak uratować zadbany trawnik, by cała praca nie poszła na marne? Dowiedz się, jak skutecznie zwalczać pędraki. 

Czytaj artykuł 

Rośliny sezonowe stanowią wspaniałą ozdobę przestrzeni, w której latem spędza się najwięcej czasu. Warto więc zadbać o to, aby kolorowa, naturalna enklawa prezentowała się atrakcyjnie. W tym celu warto stworzyć na balkonie zieleniec, który aż do jesieni zachwyci wszystkich swoim wyglądem. Poznaj TOP 30 kolorowych kwiatów balkonowych!   

Czytaj artykuł 

Do szczególnie cenionych ziół, często uprawianych w ogrodach czy na balkonach, zalicza się mięta. Właściwości zdrowotne, które zdradza ta roślina, stanowią powód jej dużej popularności. Warto je poznać, nim zdecydujesz się na wprowadzenie mięty pieprzowej do swojego ogródka i ustalisz, do czego ci posłuży. 

Czytaj artykuł 

Zrębki i trociny to cenne produkty organiczne, które można wykorzystać w ogrodzie na wiele sposobów. Choć nie mają zbyt wielu substancji odżywczych, to charakteryzują się kwaśnym odczynem i niewielką pojemnością wodną. Sprawdź, jak je wykorzystać w uprawie roślin, aby przyniosły ci wiele korzyści.  

Czytaj artykuł 

Wierzby to rodzina aż 480 różnych gatunków, do których zalicza się nie tylko drzewa, ale również krzewy czy krzewinki. Rośliny z tej grupy wybiera się przede wszystkim ze względu na ich charakterystyczny wygląd - idealny do dekorowania ogrodów. Czym jednak jest wahadełko wierzbowe? To dość interesujący temat - przekonaj się o tym. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.