Newsroom 14.08.2022

Kaktusy uchodzą za nieśmiertelne rośliny, które odporne są nawet na najgorsze warunki. Zdarza się jednak, że zarażone infekcją usychają, marszczą się i gniją. Można je uratować pod warunkiem prawidłowej diagnozy i szybkiego działania. Jakie choroby atakują kaktusy? Jak można je zwalczać?

Czytaj artykuł 

Kupujesz mieszkanie? Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, w tym finansowe, warto ubezpieczyć nieruchomość. Jeśli dojdzie do wypadku takiego jak zalanie czy pożar – polisa pokryje koszty zniszczeń. Dla ciebie to gwarancja spokoju i poczucia bezpieczeństwa bez względu na sytuację. Sprawdź, co warto ubezpieczyć w mieszkaniu i kiedy najlepiej to zrobić! 

Czytaj artykuł 

Piękny, zielony trawnik to bardzo atrakcyjna i naturalna ozdoba przydomowego ogrodu. Trzeba jednak włożyć sporo pracy, by zadbać o jego nienaganny wygląd i dobrą kondycję podczas codziennej eksploatacji. Pomimo wielu wysiłków, czasem pojawiają się na nim suche placki i żółte plamy. Dlaczego? 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.