Newsroom 09.10.2022

Prosto z parków olcha trafiła do ogrodów. Tam upiększa stawy i inne miejsca jako okazałe, czasami zakrzywione drzewo lub piękny krzew. Z jednej strony może być potężna, a z drugiej wygląda delikatnie dzięki małym, zaokrąglonym listkom. Sprawdź, gdzie sadzić i jak pielęgnować olchę.

Czytaj artykuł 

Oleander to piękna, ale i niebezpieczna dla zdrowia roślina. Chcąc utrzymać ją w dobrej kondycji, należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu jej na nadchodzące mrozy, tak aby znów na wiosnę móc cieszyć się jej wyglądem i zapachem. Podpowiadamy, jak przeprowadzić zimowanie oleandra i jakie czynności trzeba wykonać, zanim temperatura spadnie poniżej 0°C.

Czytaj artykuł 

Słodkie, soczyste, o delikatnej i aksamitnej konsystencji – wrażenia, których dostarczają maliny, trudno jest opisać słowami. Najlepiej smakują te, które uprawia się samodzielnie. Wiosną założyłeś miniplantację i nie chcesz stracić ulubionych krzaczków? Zastanawiasz się, jak zabezpieczyć je przed zimą? Czy cięcie wystarczy i jak to zrobić? Sprawdź!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.