Newsroom 13.11.2022

Napięciowy ból głowy, częste lub intensywne migreny potrafią bardzo utrudnić codzienne życie. Najprostszym sposobem wydaje się sięgnięcie po tabletki przeciwbólowe. Warto jednak wiedzieć, że można im zaradzić także przy pomocy naturalnych środków, jakimi są zioła. Dowiedz się, które z nich dobrze mieć pod ręką, gdy dopadnie cię ból głowy. 

Czytaj artykuł 

Grudnik, zwany również kaktusem bożonarodzeniowym, to roślina wieloletnia, która zakwita w okresie jesienno-zimowym. W czasie kwitnienia wyróżnia się przepiękną kaskadą kolorowych kwiatów o ciekawym kształcie. Niestety, jak to z kwitnącymi roślinami bywa, może niekiedy marnieć. Jakie są tego przyczyny i jak temu zapobiegać?

Czytaj artykuł 

Ogród to nie tylko rośliny i podłoże. To również mnóstwo elementów, których nie widać, ale bez nich byłoby trudno tworzyć funkcjonalne, praktyczne aranżacje. Sprawdźcie, jakie zastosowanie w ogrodzie ma agrowłóknina i dlaczego jest niezastąpiona w zimie.

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.