Newsroom 02.01.2023

Patodeweloperka coraz częściej pojawia się na polskim rynku nieruchomości. Jest symbolem niefunkcjonalnych i wadliwych mieszkań. Takich budynków jednak z roku na rok wciąż przybywa. Czym w tym roku zaskoczyli nas deweloperzy? Jakie były najgorsze przykłady polskiego budownictwa roku 2022?

Czytaj artykuł 

Mieszkanie w mieście ma wiele zalet, ale też pewne wady. Wielu trudności może przysparzać mieszkanie w bloku. W budynkach wielorodzinnych panują pewne zasady. Zobacz, jakie jest prawo sąsiedzkie, jakie zachowania w bloku mogą skończyć się kłótnią, a jakie wezwaniem służb porządkowych i mandatem!

Czytaj artykuł 

Złota biżuteria to niekwestionowany hit wśród akcesoriów. Niestety z czasem może utracić swój blask i zacząć czernieć. Czym wyczyścić złoto, aby ponownie zalśniło? Poznaj sprawdzone sposoby! 

Czytaj artykuł 

Abonament RTV pobierany jest, by umożliwić realizowanie misji mediów publicznych. Jest to jednak opłata, którą Polacy wnoszą niechętnie i dość rzadko – mimo że poza pewnymi wyjątkami jest obowiązkowa. Wzmożone kontrole abonamentu RTV mają na celu sprawdzenie, kto nie wnosi opłaty za odbiornik radiowy lub telewizyjny. Czy jednak kontrolera trzeba wpuścić do domu? Czy może nim być listonosz?

Czytaj artykuł 

W styczniu za oknem króluje śnieg i mróz, więc wiele osób uważa, że nie ma wtedy zbyt wiele pracy w ogrodzie. Choć nie można kopać bezpośrednio w ziemi, można rozpocząć przygotowania do nadchodzącego sezonu. Dzięki temu, gdy nadejdzie marzec, będziesz mieć mniej pracy. Dowiedz się jakie prace ogrodowe w styczniu można wykonać.   

Czytaj artykuł 

Od 3 stycznia 2023 roku ruszyła nowa wersja programu Czyste Powietrze. Będzie sporo zmian, a jedną z nich jest zwiększenie wysokości dotacji na wymianę „kopciucha” i termoizolację domu. Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać dopłatę do pompy ciepła w 2023 roku? Jaką kwotę dofinansowania można uzyskać? Sprawdź najważniejsze informacje!

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.