Newsroom 06.05.2023

Uprawa roślin prowadzona w sposób ekologiczny cieszy się coraz większą popularnością. Przejawia się to nie tylko w ograniczeniu sztucznych nawozów czy środków ochrony roślin, ale także w doborze asortymentu ogrodniczego i dekoracyjnego. Jednym z częściej kupowanych artykułów, które posiadają ekologiczną alternatywę, są doniczki. 

Czytaj artykuł 

Zdarza się, że estetyka ogrodu lub względy bezpieczeństwa decydują o konieczności ścięcia drzewa w ogrodzie. Po ścięciu pozostaje jednak pień, który często wygląda nieestetycznie i trzeba go usunąć. Jak skutecznie pozbyć się pnia po ściętym drzewie przy pomocy naturalnych i mechanicznych sposobów? Sprawdźcie.

Czytaj artykuł 

Ogród latem to miejsce, gdzie trwa niezwykłe przedstawienie niesamowitych kolorów i zapachów. To właśnie wtedy rozkwita większość bylin, które onieśmielają wszystkich wokół swoim pięknem i feerią barw. Zastanawiasz się, które rośliny do ogrodu wybrać, aby przestrzeń wyglądała wspaniale przez całe lato? Sprawdź. 

Czytaj artykuł 
REKLAMA

Wyłącz to powiadomienie

Nie będziesz już więcej otrzymywać powiadomień do tego zdarzenia.
Państwa przeglądarka jest nieaktualna. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, proszę zaktualizować swoją przeglądarkę.
Polub nas, aby otrzymywać niezliczone pomysły wprost na swoją tablicę!

Edycja zdjęcia

Obróć

Informacja

Zaloguj się

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najciekawsze artykuły oraz inspiracje z serwisu Deccoria.pl

Powiadomienia

Informacja

Nie możesz wykonać tej akcji. To okno zamknie się automatycznie za 3 sekundy.