Nawet 10 000 zł dotacji do pomp ciepła NIBE

Data publikacji: 2018-03-13 16:00:00

Koniec z przepłacaniem za ogrzewanie i truciem środowiska! Teraz każdy może zainstalować u siebie w domu ekologiczny system grzewczy i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Po raz kolejny każdy Polak może ubiegać się o dotację do pomp ciepła NIBE!

Nawet 10 000 zł dotacji do pomp ciepła NIBE

1 marca 2018roku ruszyła kontynuacja, tak zwanej, Szwedzkiej Dotacji na systemy NIBE. O dopłatę można  ubiegać się  od 1 marca do 31 maja 2018 roku. Programem Szwedzkiej Dotacji zostanie objętych w sumie 300 osób (wsparcie dotyczy 150 sztuk gruntowych pomp ciepła i tyle samo powietrznych pomp ciepła NIBE). Każdy kto chce ekologicznie ogrzać swój dom może starać się o wsparcie od szwedzkiego producenta. Wsparcie jest niemałe - wynosi 5 000 zł do pomp ciepła, 6 000 zł do pompy wraz z rekuperatorem NIBE ERS lub ECO, 9 000 złotych do pompy ciepła z zestawem fotowoltaicznym NIBE PV, a 10 000 zł dla pompy ciepła z rekuperatorem i zestawem fotowoltaicznym NIBE PV.

Dotacja przeznaczona jest dla końcowych użytkowników, którzy zarejestrują się na stronie www.szwedzkadotacja.pl. Im szybsza decyzja, tym większa szansa na uzyskanie wsparcia i montaż ekologicznego i ekonomicznego systemu grzewczego NIBE.

Dlaczego warto zdecydować się na system NIBE? Zainstalowanie pompy ciepła od szwedzkiego producenta pozwala na oszczędność nawet 80 procent energii przeznaczanej na cele grzewcze. W dodatku, pompy NIBE korzystają z „czystych”, odnawialnych źródeł energii. Gruntowe pompy ciepła wykorzystują ciepło geotermalne, czyli po prostu energię słoneczną, zakumulowaną w gruncie, wodach gruntowych i powierzchniowych zbiornikach wodnych. Powietrzne pompy ciepła czerpią energię aerotermalną, czyli energię słoneczną zakumulowaną w powietrzu. Montaż pompy ciepła  NIBE typu powietrze/woda gwarantuje zmniejszenie wydatków na  ogrzewanie domu i grzanie wody użytkowej nawet do 75 procent. Szwedzki koncern NIBE AB jest to światowy lider wśród producentów urządzeń grzewczych i przodownik w sprzedaży pomp ciepła i elektrycznych ogrzewaczy wody w Europie Północnej. Znany z solidności i niezawodności.

Więcej na www.nibe.pl i www.szwedzkadotacja.pl.
Strona internetowa: www.szwedzkadotacja.pl
Facebook: www.facebook.com/NIBEpolska/

Materiały prasowe

O NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

NIBE AB to przedsiębiorstwo będące największym producentem urządzeń grzewczych oraz liderem na rynku europejskim w sprzedaży pomp ciepła i elektrycznych ogrzewaczy wody. Ten szwedzki koncern od 1952 roku zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych, ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań w zakresie ogrzewania budynków w gospodarstwach domowych oraz w dużych obiektach komercyjnych. Firma NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. dołączyła do rodziny NIBE w 2000 roku, stopniowo wprowadzając do oferty urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii, w tym pompy ciepła, stając się liderem sektora w Polsce. W tym roku firma NIBE-BIAWAR obchodzi jubileusz 50-lecia.


Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy