Zakręceni na punkcie drewna. Oryginalne drewniane akcesoria i meble

Data publikacji: 2014-05-02 00:00:00

Ich życie kręci się wokół drewna. Piotr i Honorata Humiennik przekonują, że to ekologiczne tworzywo może tworzyć nowoczesny i niebanalny design. - Każdemu polecam walkę o swoje marzenia, bo naprawdę warto i to sprawia ogromną satysfakcję - przekonuje Honorata.

Zakręceni na punkcie drewna. Oryginalne drewniane akcesoria i meble

- Zaczynaliśmy od zegarów na ślub, mówiących o dacie zawarcia tego związku. Były też serwetniki. Naprawdę takie bardzo drobne rzeczy - komentuje Piotr.

- Stąd też pomysł na biznes. Na to, żeby tworzyć coś, co jest alternatywą dla tzw. chińszczyzny. Chcieliśmy żeby to było naturalne, ponadczasowe - dodaje Honorata.

W tym duecie ona projektuje, a on zajmuje się stolarką. Od kiedy zostali rodzicami dwójki maluchów, tworzą też produkty dla dzieci.

- Jesteśmy z żoną duszami artystycznymi i czasami dochodzi do dużych zgrzytów podczas projektowania. Ale myślę, że jest to bardzo pozytywne, bo staramy się dojść do jakiegoś kompromisu i pomysły się nie kończą - opowiada Piotr.

- Póki co muszę godzić pracę z opieką nad dziećmi, ale szczerze powiedziawszy nie tęsknię za biurem projektowym, bo to co robimy, obojgu nam sprawia radość. Każdemu polecam walkę o swoje marzenia, bo naprawdę warto i to sprawia ogromną satysfakcję - mówi Honorata.

Źródło: x-news

Suma punktów: 0

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (0)
Brak komentarzy