Gładka linia bieli

Data publikacji: 2011-04-27 15:45:00

Joanna Węgrzynowska jest autorką kolejnego bloga o wnętrzarstwie, który stał się przedmiotem naszej recenzji. Przeglądając i czytając Bielszy~odcień~bieli, mamy wrażenie jakbyśmy przenieśli się do nastrojowego pomieszczenia i tam przez chwilę mogli pozostać. Miękkie poduszki, płynne linie, jasne kolory, widok na ocean pobudza nasze zmysły. Osoby, które uwielbiają przytulne, komfortowe mieszkania znajdą na blogu mnóstwo inspiracji. 

Gładka linia bieli

Na stronie dominują barwy ecru, szarości, brudne beże oraz ostre czerwienie. Każdy post wnosi coś nowego. Wanna w sypialni, huśtawka w salonie, to nowatorskie pomysły na aranżację przestrzeni. Kominki, żyrandole, drewniane okiennice, ciężkie, stuletnie futryny.

Nietrudno zauważyć, że Joanna przywiązuje wagę do detali. Uwielbia przedstawiać pokaźne lustra w stylu Louisa Philippe’a, których ramy wykończone są ornamentami. Szczególnym zainteresowaniem darzy sypialnie i kuchnie. Te drugie to proste, funkcjonalne, zrównoważone w akcentach i stylu, przestrzenie. Oprócz inspiracji fotograficznych, w komentarzach opowiada o danej aranżacji i o wykorzystanych meblach. Autorka podaje ceny oraz sklepy, w których możemy zaopatrzyć się w dany towar.

Blogerka podrzuca nam nie tylko własne pomysły, zachęca nas do odwiedzania stron, które są dla niej inspiracją.  W zakładkach  „białego wnętrza” znajdziemy mnóstwo blogów, które autorka sama rekomenduje.   Ponadto poleca nam książki o bieli, pokazuje rankingi wnętrz, a nawet wyróżnia dla nas hotele, w których możemy zatrzymać się podczas podróży. Ponadto ułatwieniem w poruszaniu się po stronie są tagi. Obok terminów wyświetlana jest liczba artykułów odpowiadających danemu słowu.

Joanna ma już za sobą prawie roczny staż, bloguje od 8 lipca 2010 roku. Z pewnością możemy jej zaufać przy aranżowaniu swojego domu , gdyż autorka posiada wiedzę o projektantach i firmach zajmujących się architekturą wnętrz. Na jej blogu każdy znajdzie coś dla siebie. Strona zachwyca prostotą wykonania, przy okazji będąc stylową i użyteczną.
 
Zapraszamy na bloga: http://bialewnetrze.blogspot.com/

Deccoria.pl

Suma punktów: 11
Tagi: blog

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (4)
kamciaaa

Autor: kamciaaa
Data: 2013-01-09 00:45:00
http://kayyyma.blogspot.com/

polecam
przemski

Autor: przemski
Data: 2011-05-06 16:26:39
Rowniez jestem stałym czytelnikiem \"bialego bloga\" . Drugiego autorstwa Asi - oczywiście też:) Oba inspirują.
beabea

Autor: beabea
Data: 2011-05-05 20:28:57
Ja również uwielbiam tego bloga...poranek zaczynam od czarnej kawy i \"białego wnętrza\" :)
ella_w

Autor: ella_w
Data: 2011-05-02 12:23:22
Zgadzam się z powyższą opinią. Zaglądam na bloga Joanny i jestem pod wrażeniem.